Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ez az érzés?

Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Még csak tanuló vezető vagyok,a forgalomban még nem vezetek.De amikor a pályán vagyok és belülök az kormány mögé akkor ideges,feszült vagyok,alig tudok figyelni az idegességtől.Emiatt a vezetés sem igazán megy(igaz még csak 3órán voltam),már gondolkoztam abbahagyom.
2010. nov. 1. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Túlreagálod a dolgot!!Miből gondolod hogy más nem rinyált az elején??Szerintem csináld végig és meglátod múlik lassan a görcs és egy megfontolt,felelősségtudó Úrvezető lehet belőled!

Ha meg a 20-ik óra felé sem múlik akkor menj el idegorvoshoz,mert az már kóros!!

2010. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi ,valahogy vizsgázz le azt utána vetetsz magadnak pl egy kis Suzukit ,kuplung nélküli automata váltóval ,azt mindjárt gyökeresen megváltozik -jó irányba-az autóvezetésről a véleményed.
2010. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt automata váltósat, igen. Ha tényleg nem tud vezetni akkor ne autómatát vegyen, hanem biciklit.

A kérdezőnek: azért jársz oktatóhoz, hogy megszokd a vezetést, csináld nyugodtan, ha bunkó az oktatód akkor keress másikat, ha a városi vezetés alatt, után is így érzed, akkor ezt nem neked találták ki.

2010. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!