Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen erzes "nagymotoron...

Milyen erzes "nagymotoron utazni? :b

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
hátul? hát én rendszeresen szoktam fosni, vezetni jobb
2011. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, hatul gondoltam. hogy hogy fostal?:b
2011. júl. 5. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
hátul elég para utazni de ha van háttámlád vagy kapaszkodó és kényelmesen tudsz kapaszkodni akkor nem nagy dolog
2011. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
SZABADSÁG!!!
2011. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Spieler06 válasza:

ha sportmotoron visznek, és még el is szabadítják a pacikat(akkor sztem nagyon para:D, számomra csak akkor volt élvezetes ha már leszálltam...)

túrázgatásnál meg az ülésen múlik, kényelmes-e... ;)

2011. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mint a Vidámparkban a Ciklon és a Hurricane - "elengedett" kézzel !!!!!

:p))

2011. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kényelmetlen (hülye testtartás)

nem tudsz rendesen időbe kapaszkodni (nem számítasz fékezésre... elölre csúszol)

nem látsz előre rendesen

ha megszivat a sofőr, és megy 200-al de nem dől előre, te nemtudsz mit csinálni, engem elkezdett felfele emelgetni a szél!

2011. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Apukámnak van motorja .

Egy Yamaha XV 1900 cm3 meg egy Suzuki GSX-r 1000,az utóbbit elég ritkán használja mert kezd öregedni és már nem olyan jók a reflexei,elég veszélyes lenne napi használatra.

De amúgy én nekem már semmilyen érzés mert gyerekkoromtól kezdve én is és ő is motorozott ,de úgy,hogy nem ültem már mögötte körülbelül 3 hónapig ,és én csak kocsit vezettem és utána ültem fel mögé akkor nagyon rossz,mert hiányzott nagyon a biztonsági öv szorítása(Már tökre megszoktam akocsinál:)

De ezt leszámítva én imádok száguldani és nincs is olyan nagy trafipax veszél így lehet haladni is pl egy MO-áson 80 helyett mondjuk 110-120 km/h-val.

Meg városban is lehet sort beelőzni de azért van,hogy én is megijedek ha netántán valaki kilép,vagy kimegy elénk:)20/F

2011. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egy Yamaha XV 1900 cm3 meg egy Suzuki GSX-r 1000,az utóbbit elég ritkán használja mert kezd öregedni"


Ha apádnak nem kell a gixer nekem adhatná baráti áron ;).

2011. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem azt mondja lehet el kéne adni:)

Én támogatom benne viszont valahogy megpróbálom rávenni ,hogy nekem adja csak az a baj,hogy félt egy ilyen nagy motoron és azt mondja nem akar a temetésemre eljönni majd.

2011. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!