Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » GR Yaris DYNAMIC (4X4) fullext...

GR Yaris DYNAMIC (4X4) fullextrásan 22.5 millió forint. Jó vétel lehet, ha tetszik? Vagy még akkor sem ha tetszik?

Figyelt kérdés

júl. 16. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Lehet jó vétel
Rossz vétel mindenképpen, annyira túlárazott
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Túlárazott szerintem. Ennyiért sokkal erősebb autókat lehet venni pár évesen.
júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó vétel lesz az neked.

Már csak azt nem lehet érteni hogy mi az a jó vétel.

júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Azért egy Yarisért 22 millió.....még akkor sem kéne ennyi pénzért ha repülni tudna, mégis csak egy kis Yaris.

Ennyiért már komolyabb kocsikat kapni használtan.

júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én elhiszem hogy brutál jó élmény vezetni, de azért mégiscsak egy Yarisról beszélünk 22 gurigáért...
júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zizizabalo ***** válasza:

Szerintem nem sok köze lehet egy standard yarishoz, kemény kis méregzsák. Azt hangoztatják a videókban, hogy utcára nagyon jó autó, pályázáshoz viszont érdemes alakítgatni rajta.


Akinek van pénzre rá, és nem egyenesben gyorsan menő autót keres, annak biztos minden centet megér.

júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Dehát ezaz, ennyi pénzből sokkal jobb pályaautót lehet összehozni.


De csak abba gondolj bele, hogy egy M240i BMW zsír újonnan 21 millió forintba kerül (extrák nélkül).


A Yaris GR 280 lóerő, az M240i 374... És utóbbi hajtáslánca alapból alkalmas a pályázasra... Hogy a kipufogórendszerről ne is beszéljünk. Ráadásul az előző Yaris verseny szempontból iszonyú gagyi ülésekkel jött, és ahogy láttam, most sem sikerült sokkal jobban. Nyilván lehet bele tenni utólagos Recaro kagylóüléseket, de az másfél millió forint lesz és semmit nem cseréltél még az autón.


Egyáltalán nem a Yarist akarom leszólni, biztos piszok jó kis autó lett, de még 5-10 milliót rá kell költeni, hogy pályaautó lehessen. Az említett BMW-nél szinte semmire nincs szükség. De nyilván ez csak egy példa volt.

júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

A GR Yaris és a “sima” Yaris 90%-ban különbözik, szinte semmi sem ugyanaz bennük… A laikusok ezt persze nem tudják.

Így valóban 20+ millióért olyan autót vennél, aminek 10 milliós autós presztízse van… Ez valakit zavar, valaki mást meg nem.


Egy új autót viszont kizárólag új autókkal értelmes (direkt nem azt írtam hogy érdemes) összehasonlítani, használtakkal nem.

júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

#7


Mindenki tudja ezt. Nem volt semmilyen ertetlenkedo komment.

júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az már alacsonyat futott GR Supra 3.0 árban van. Nem éri meg, ugyan úgy két ülés, de a Supra jobban néz ki, gyorsabb, és a B58/ZF8 elég megbízhatónak bizonyul.

Akkor érné meg, ha nem lenne full extrás, csak az alap, legolcsóbban, had jöjjön jó pénzért a teljesítmény, full extrásan sem lesz luxus autó nem éri meg. És így már a GR86 a fontolandóbb vétel, őszintén ha csak nem akarsz autocross versenyre menni, én elfelejteném a GR Yarist, a GR Corolla amit az USA kapott az észerű, de a Yaris nem igazán. Jó vételnek 20 alatt mondanám, ez semmiképpen nem éri meg ebben a formában.

júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!