Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis első autónak?

Suzuki Ignis első autónak?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy Suzuki Ignis megfelelő lenne első autónak? Benzinmotorral szeretném venni, láttam, hogy 1.3 és 1.5 van kínálatban. Melyiket érdemesebb megvenni? Megbízható autó?

júl. 15. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Megbízható mindegyik motorral.

Vedd az 1.5-t az erősebb.

júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Jó igen,
júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nekem az van, szeretem. A tényleg jó állapotúak 1-1,5 millió forintért mennek. Az 1.5 erősebb, kicsit többet fogyaszt, de nem típushibás a váltója, mint az 1.3-nak. Mondjuk a váltófelújítás is csak 150-200 ezer ft+kuplungcsere kb. 50 ha már szét van szedve. Ha olcsón veszed, akkor készülj fel hengerfejezésre, motorfelújításra, váltófelújításra rögtön. Nem véletlenül olcsó, ami olcsó. Jó állapotút vegyél, szerelővel átnézetve.
júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
A 2003-2008-as szériára gondolsz? Pattogós merev hátsó tengely, fékek gyengék, de amúgy városi-, vagy város közeli használatra rendben.
júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok.
júl. 15. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nézd meg, mit veszel. Ezek az autók lassan már húsz évesek.

Akinek még jó az használja, akinek meg az eddig "költségmentes" autója kezdene drága javításokat szülni, az szabadulna tőle. Tényleg érdemes a kínálat tetejéből válogatni, ha nem rögtön költséges javításokkal akarsz kezdeni. 7-800 ezer alatt már csak ilyen, "foglalkozós"-nak nevezett példányokat találasz.

júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!