Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasonló èlményt adó autó?

Hasonló èlményt adó autó?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm vett egy bmw e39 530i-t. megkértem hogy vigyen vele egy kört, mert nem ültem még nagy motoros szívóban, és sokan mondjàk hogy egy nagy motoros szívóbenzin az egyik legjobb élmény. aki ült már 400-500 lóerős kocsiban biztos nem olyan nagy élmény ez a 231 lóerő, de nekem tetszett nagyon. nekem ami kicsit erősebb autó volt, az egy 1.8t volt, egy k04 hybrid turbóval meg egy nagyobb coolerrel, nem tudom hány lóerőt tudhatott, de jól ment érzetre. de ez a bmw sokkal jobban tetszett, meglepően jól ment alulról is, ahhoz képest hogy csak 300nm. egyből elkezdtem agyalni hogy nekem kell egy ilyen, de sajnos alig màr normális e39, főleg ezzel a motorral és kézi váltóval. tudtok ajánlani olyan autót ami ilyesmi élményt nyújt? 2-3 millió körül kb
júl. 13. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
BMW az vezetési élményre van optimalizálva, persze hogy jó érzés vele menni. Nem fogsz találni hasonlót sem. 2-3 millióért tudsz venni BMW, csak hasonló árban lesz teljesen rendberakni is. Ez ilyen drága, cserébe jó a vezetési élmény.
júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő szerencsés volt, 1 millióért vette, mert csúszott a kuplungja. de nincs rajta rozsda, a belseje is szakadásmentes, és elvileg elég megbízhatóak ezek az e39-ek
júl. 13. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Akkor valóban szerencsés volt. Te is vehetsz ugyanolyat mi akadálya? Mondjuk egy kuplungcsere max. 100 ezer egy ilyen benzines autón.
júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasonló élményt adó autó a konkurenciánál lehetséges: W210 E320 vagy Audi A6 C5 3.0
júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy álmodik a nyomor?
júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as, alig van már normális e39 530i, főleg kézivel. talàn 1-2 db
júl. 13. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
De mégis miért a szívó? Azért mert alacsony fordulaton látszólag jobban húz? Ennyi?
júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert nagyobb élményt ad szerintem. alulról is jól megy, és nem fogy el 4-5 ezernél. meg megbízhatóbb is
júl. 14. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig ez csak 3000ccm....

Egyszer próbálj ki egy 5000 vagy nagyobb szívót, az az igazán állat 🙂🙂😍

júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Akkor kell venni egy kompresszor+turbó autót és máris sokszoroztad az élményt.

Egyébként meg alsó hangon, legfiatalabb is 20+ éves, megbízhatóságról beszélni már felesleges

júl. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!