Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is olyan rosszak...

Szerintetek is olyan rosszak a Fiatok?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint, akit megkérdeztem az nem autó meg hogy attól nincs rosszabb. Mi vele a baj? Mivel akiket megkérdeztem nem tudják megmagyarázni.
2010. okt. 31. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
attólfügg hogy milyet fogsz ki...van amelyik széthullik mert úgy van használva de van amelyiknek semmi baja...ez ugyanígy van a német autóknál is vagy bármely másiknál..
2010. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem edig csak fiátjaim volttak nincs ezzekel semmi baj. Nem állat modjára kell bánni és szervíz periodust se a gonosz kis ördögök talláták ki a boszantásodra. Ha kap friss olajat 10e km-enként 60e km-nt új vezérlést, fékeket, akkor kimegy a világból ha vigyázól rá. Persze ha lexarod akkor elég hamar tönkre megy ez is mint más. És itt is áll, hogy nézd meg mit veszel meg, ha szétvan hajtva nincs karbantartva akkor tők mind1, milyen autó.


Am.pedig hogy mennyire szarok az olaszok:

[link]

[link]

[link]

[link]


[link] <- Én is egy Stilo Abarthal járok :)

2010. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!