Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is olyan rosszak...

Szerintetek is olyan rosszak a Fiatok?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint, akit megkérdeztem az nem autó meg hogy attól nincs rosszabb. Mi vele a baj? Mivel akiket megkérdeztem nem tudják megmagyarázni.
2010. okt. 31. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
IGEN! Elektronikai hulladék az összes.
2010. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk lányunk van :)
2010. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én sokat vezetek egy Fiat Bravat, de semmi panaszom rá. Nem tökéletes de az a korának betudható. Egy-két apróságon kívül nincs vele semmi probléma, megbízható, jó, kényelmes.
2010. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pár évig hajtottam egy Tipo 1,4 ie-t, az első nyáron végig szoptam vele, mert néha gondolt egyet, és nem volt hajlandó menni melegen. Aztán kicseréltem egy 3000 ft-os motorhőfok jeladót, és onnantól kezdve semmi bajunk nem volt egymással, amíg ki nem ütötte egy Passatos alólam.

Persze tizenegynéhány éves autónál már nyekereg itt-ott valami.

2010. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

második: ez fájt bakker XD

am sztem nem olyan rosszak. 2évig egy 6éves pandát hajtottam, egyszer volt baja amikor kuplungot kellett cserélni benne. eladni is azért adtam el mert sokat evett és motorra váltottam:)

2010. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem van egy 14 éves bravám, a kopó alkatrészeken kívü nincs vele bajom, igaz, szereti a törődést, kis wd-40 megoldja az elektronikai problémákat. Persze, az, hogy az olasz autók szarok, ugyanolyan sztereotípia, mint az, hogy a suzukik életveszélyesek.

Persze, a fiat nem olyan autó, aminek mindegy, hogy elviszed-e szervízbe, vagy nem, betartod-e a csereperiódusokat, stb...

Elektronikai hulladék az összes: Inkább a francia autókra jellemző, azokban cifrább dolog is előfordult már,mint az, hogy nem érintkezik rendesen a hátsó ablakfűtés érintkezője...

2010. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A puntóm 1 évig volt nálam, majd 4 kilót költöttem rá, de nem lett jobb.
2010. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan rossz lenne, már rég csődbe ment volna...
2010. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

másodikat felpontoztam :D bár ahogy elnézem, ezzel egyedül vagyok.


on: Puntonk volt, imádtuk, ütni-vágni lehetett, egy rossz szava nem volt, pöccre indult télen-nyáron, 5 litert fogyasztott, elektronikai baja sosem volt... bár másmilyen sem.

2010. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 haveromnak is Fiat Tipoja van. Az egyik 1.7TD a másik 1.4ie. A dízel '93-mas, taxiautóként szolgált 2007ig. Utána vette meg haverom, aki évente 100e km-t rak bele elég sportos vezetési stílus mellett. Most 1millió2száz van a kocsiba és ahhoz képest semmi baja. Szokásos dolgok + váltó / kuplung kezdett el szarakodni kb 1millió km-nél. Emelett eszik 5-6 litert gázolajból. A benzinesbe ('89-es) még csak 160ezer km van. Egyedül az első futómű ami cserélve volt a kátyúk miatt. Fogyaszt 6-7 litert és szintén jól megy. Persze a Turbo Dizel 1.7 jobb, de ebben sem csalódtam. Ár/érték arányba nagyon jó kis autók ezek! Kasztnijuk is jól bírja és 260 km után se zsibbadok el.
2010. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!