Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gáz hogy csak harmadjár...

Nagyon gáz hogy csak harmadjára sikerült a forgalmi vizsga? Nektek hányadjára sikerült?

Figyelt kérdés

júl. 9. 14:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#6


Akik ezt mondják, azok lúzerek, az élet vesztesei, akik semmiért nem vállalnak felelősséget és mindig más a hibás. Te ne legyél ilyen!

júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Valamilyen szinten reziliens viselkedés sikertelen vizsga után a külvilágot okolni, mert sokan ha valóban vállalnák a felelősséget, összeomolnának idegileg, így meg legalább motiváltak "na, legközelebb megmutatom nekik!" mentalitással, hogy a következő alkalomra még jobban készüljenek és még inkább ott legyenek fejben. De azért van egy egészséges határ, amit itt gyakorin forgalmi vizsgával kapcsolatban nagyon sokat durván átlépnek.


Gépjárművet vezetni igenis felelősség, aki egy alig egyórás vizsgán abszolút ellenőrzött körülmények között, felelősség nélkül, nem zavar a nem képes úgy végigcsinálni, hogy a vizsgabiztos átengedje, annak ne legyen jogosítványa, mert jogosítvánnyal ott lesz a rádió, ott lesz a gps, nem lesz védőháló és az egész családját, vagy másnak a családját is megölheti akár egyetlen durva figyelmetlenséggel.


Pont ezért szerintem egyáltalán nem gáz, ha valakinek akár csak hatodjára sikerül a vizsga, sokkal fontosabb, hogy ne kapjon jogosítványt az, akinél erősen rezeg a léc, inkább gyakoroljon és legyen agyilag ott a következő próbálkozásnál.

júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 retektorta ***** válasza:
100%
B másodikra, A elsőre, PPL remélem, meglesz elsőre :)
júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én az első bukás után végigjártam rollerrel az összes városi vizsga útvonalat. Csak arra figyeltem, hol van a zebra, mekkora a forgalom, honnan várható gyalogos, másik jármű, mikor vált a közlekedési lámpa, mennyi ideig zöld, mikor alszik el a kiegészítő lámpa zöldje, ilyenek. Mikor melyik sávból kell kanyarodni és melyik sávba kell érkezni. Másodikra sikerült is.
júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni és nem is kérdezik majd, hidd el! A lényeg, hogy tudj biztonságosan közlekedni.
júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy? Amikor én csináltam, csak csomópontok voltak megadva, és az első guglimapsozásának a felénél abbahagytam, mert nagyon sok melónak tűnt, és abszolút nem ismertem a környéket, amióta levizsgáztam, azóta sem jártam azokban a kerületekben.
júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a hiba amiért megbuktattak, kérdező?
júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 retektorta ***** válasza:
100%
Van ám egy olyan trükk is, hogy az oktató elkéri a pénzt, mondván hogy majd ő intézi a vizsgabiztossal, aztán ha átmész akkor benyeli, ha buksz akkor sajnálkozva visszaadja, hogy sajnos nem tudta megkenni.
júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17-es az egyik az volt hogy 1 irányú utcában nem húzódtam balra balra kanyarodáskor, a másik bukás meg az volt hogy beláthatatlan kereszteződésnél nem lassítottam eléggé le. Harmadjára már minden jól ment, tanultam a hibáimból
júl. 9. 19:39
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is harmadjára lett meg, de csak egyszer buktam a saját hibámból. A bukott vizsgámon konkrétan egy bokorból futott ki elém egy gyerek, én is és az oktató is satufékeztünk. Mivel az oktató közbelépett, a vizsgabiztos megszakította vizsgát, de nem bukásként könyvelte el. A suli átvállalta a következő vizsga árát, az pedig már sikeres volt. Szerintem nem gáz.
júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!