Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gáz hogy csak harmadjár...

Nagyon gáz hogy csak harmadjára sikerült a forgalmi vizsga? Nektek hányadjára sikerült?

Figyelt kérdés

júl. 9. 14:39
1 2 3
 1/23 Kólauborkával ***** válasza:
76%

Nekem eddig 1-bukás, remélem köv. alkalomra meglesz. Igaz én nem fogok fizetni egy krumplit sem a biztosnak, szóval lehet nehéz lesz.

Egyébként anyumon kívül nem ismerek senkit akinek 1.-re meg lett volna fizetés nélkül.

júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem B, C, GKI elsőre, C+E másodikra volt meg.
júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1-es én szerintem nem szabad lefizetni a vizsga biztost mert egy ismerősöm is lefizette az egyiket és mégis megbukott
júl. 9. 14:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mert gondolom az ismeretségi köröd is adott helyen koncentrálódik, ahol korrupció vagy szóbeszéd alapján nálatok ez bevett szokás. Én egyik kategóriámat vidéken, másikat Pesten csináltam, és eszembe sem jutott még csak meg sem kérdezni az oktatótól, hogy kellene-e fizetni, mégis mindkettő elsőre meglett.
júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Második próbálkozásra sikerült nekem. Egyáltalán nem gáz.
júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok, nekem mindenki azt mondja, ha fizettem volna meglenne, de kösz, ha ez lenne a célon kimehettem volna a józsefvárosi piacra is…
júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
B,C,CE elsőre D másodjára.
júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ha fizetsz is, azonnali bukást okozó hiba esetén akkor is megbuksz. Legfeljebb a hibavonalakat ritkábban húzza be. De pl. én annó nem fizettem, tesco parkolóból kitolatás közben elfelejtettem indexelni, és arra sem kaptam hibavonalat. A kategóriánál meg azt mondta a vizsgabiztos, hogy kettesével húzta őket, mert látta, hogy át fogok menni, de nehogy elbízzam magam a vizsgalap láttán.
júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Harmadjára, nem gáz.

A gyakorló órák és később a vezetés is jól ment, a forgalmi vizsgán viszont rettenetesen izgultam. (Más vizsgáknál nem annyira, és vezetés közben sem, sem előtte, sem utána)

júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre sikerült. De nem szégyenkeztem volna, ha több lett volna, akkor sem. Te se tedd! Így legalább alaposabban megtanulod. Felismered a hibád, és kijavítod.
júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!