Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hanyadjara sikerult a...

Kinek hanyadjara sikerult a forgalmi vizsga? Ha nem sikerult elsore, miert?

Figyelt kérdés

Julius 7.-en lesz a forgalmi vizsgam, volt junius 3.-an is de az az oktatom hibajabol meghiusult. Tiszta stressz voltam aznap, mar kezd ujra “visszajonni” ez az erzes, hogy kozeledik a jovo het csutortok.

Ki hanyadjara tette le?

Ki milyen hibakat vetett?

Probalok osszpontositani, hogy ne kovessek el azonnali sikertelenseget okozo hibat.

Szerintetek?

Minden segitseget nagyon koszonok.

25/L



2022. jún. 30. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre meglett
2022. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A harmincadik órában elsőre meglett a forgalmi vizsgám, tavaly szeptemberben.

Hat hibaponttal végeztem a tízből: egyszer lassabban mentem a kelleténél (azt hittem, még 30-as tábla van, de már nem volt), kétszer túl közel mentem el parkoló autók mellett, háromszor lefulladtam (kegyetlenül izgultam, és eldobáltam a kuplungot).

Nem voltam nagyon büszke az eredményemre, de már nem lényeges. Azóta is napi szinten vezetek.

2022. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2/2 leginkabb a parkolastol felek, mikor kell indexelni, mikor nem stb

Minden hiba utan mondtak neked hogy hibapont, vagy csak a vegen tudtad meg?

2022. jún. 30. 20:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is a parkolástól féltem a legjobban, szerencsére kihúztam a legkönnyebbet (balra előre 90 fok). Ha valamelyik párhuzamost húztam volna, szerintem már adtam is volna vissza a kormányt az oktatónak (azt keveset gyakoroltuk, és a mai napig nem vagyok hajlandó vele próbálkozni).

A vizsgabiztos egy szót sem szólt a vizsga közben, de láttam a tükörben, ahogy árgus szemmel figyel és húzogatja néha a strigulákat.

2022. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre. Annyi hibát jegyzett meg a vizsgabiztos, hogy balra kanyarodáskor még a szemből utcahossznyi távolságból közeledő autót is beengedem. Meg egyszer kellett fékeznem egy határozottabbat, mert négysávos úton az utolsó pillanatban szúrtam ki a balról zebrára lelépő gyalogost.
2022. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
három jogsit csináltam, mindegyik elsőre
2022. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Harmadjara sikerult, az elso ket bukas azert volt, mert olyat csinaltam, olyan veszelyes helyzetbe kerultem, amiert az oktatomnak be kellett avatkozni. Es az automatikus bukas.


Igaz, hogy amugy semmi veszeset nem csinaltam...

2022. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Másodjára sikerült, most 27-én

Elsőre, 9-én megbuktam. Egy gyalogos sétált a zebra felé, amit tökéletesen láttam is, ezért úgy gondoltam, hogy még bőven el tudok menni előtte. El is mentem gond nélkül, lassítania, megállnia abszolút nem kellett a gyalogosnak, forgalmi vizsgán viszont ez így nem fér bele. Ezen felül megjegyezte a vizsgabiztos, hogy nyugodtan mehetek gyorsabban (40-42 körül mentem). Másodjára már jóval óvatosabban álltam a gyalogosokhoz, habár alig voltak, illetve kicsit emeltem a sebességen (45-47) is, így nem volt probléma.

2022. júl. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

4.-re aikerult

Az elsonel elfelejtettem bekotni az ovet az idegtol:D

2022. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9: Én rögtön indulásnál a fékpróbát felejtettem el nagy izgalmamban, de az oktató finoman rámszólt, hogy "azért a fékpróbát ne felejtsük el". A vizsgabiztos nem mondott semmit (holott egy messze földön rettegett VB-ról van szó), pedig a fékpróba elmulasztása instant bukás.
2022. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!