Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hanyadjára, és hány óra...

Kinek hanyadjára, és hány óra után sikerült a forgalmi vizsga? Mi volt a bukás oka, ha volt?

Figyelt kérdés

Kicsit rá vagyok parázva, mert igaz ez csak a második forgalmi vizsgám lesz, de lehet az utolsó, mert lejár a két évem. Éppen emiatt szeretnék most biztosra menni.


Kinek

-hány óra után lett meg a forgalmi vizsgája?

-mi volt az ok, ami miatt esetleg megbukott?


Ki

-hogyn változtatott a stratégiáján következő alkalommal?

-hány plusz órát vett még a sikertelen vizsga után?


Előre is köszi az értelmes válaszokat.



2020. jún. 18. 10:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
26 óra után lett meg, elsőre. Mondjuk, én már előtte rendszeresen vezettem autót, biztos volt vagy 5-600 óra tapasztalatom. A barátnőmnek 39 óra után lett meg, második vizsga alkalmával. Először benézett egy-két jobbkezes utcát, meg jobb oldalról kanyarodott balra egyirányú utcában (ahol ki volt fordítva a tábla, nem lehetett megmondani hogy az egyirányú-e vagy sem), illetve egyszer lefulladt. Stratégiaváltás nem volt nála, ugyanúgy ment másodjára is, csak már jobban figyelt ezekre. A +9 óra a két vizsga között jött.
2020. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
22%
18 óra után elsőre.
2020. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
18 óra? Azt hol csináltad? Pesten 40 óra kötelező, és vagy 580 km.
2020. jún. 18. 11:19
 4/34 A kérdező kommentje:
#1 igen, ezek tipikus hibák. Bár a lefulladás önmagában nem bukás.De a jobb kezes utcáknál ha nem lassítasz az sajnos az. Kedvencem, amikor ott parkol valaki, és pont nem lehet belátni tőle.
2020. jún. 18. 11:21
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Anno 40 óra volt kötelező, ebből 10 a rutinpályán, 30 a forgalomban. Egy-egy alkalom 2 órás volt, nagyjából ki is töltöttük.


Én nem vezettem előtte, és elsőre levizsgáztam, igaz, 7 hibaponttal a lehetséges 10-ből. Volt, hogy le is fulladtam (1.3 suzuki swift, én is nagydarab, az oktató is nagydarab, a vizsgabiztos is nagydarab, kis lejtőn is indultunk felfelé, de ez még az elején volt, nem is ismétlődött).


Nem is értem, hogy miért úgy áll hozzá mindenki, hogy alsó hangon 25-50%-al több órát akar venni, mielőtt vizsgázik...

2020. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Mert nem mindenkinek elég a 40 óra, főleg hogy sok oktató igencsak lecsíp az órákból ilyen meg olyan dolog miatt. Egyszer esett és hazaküldött, hogy majd bepótoljuk, ne álljunk a dugóban fél órát. Szerintem mindenkinél egyediek a körülmények: vezetett-e korábban vagy sem, egyéni adottságok, oktató, órák folyamatossága stb.
2020. jún. 18. 11:38
 7/34 anonim ***** válasza:
Engem másodjára engedtek át, arra már nem emlékszem, hány óra után. Az volt a problémájuk első alkalommal, hogy egy jobbkezes kereszteződés előtt nem álltam meg, csak lassítottam, és szerintük ha jött volna biciklis az ott álló fa mögül, azt nem veszem időben észre.
2020. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Nekem elsőre meglett, szokásos 30 óra után, maga a vizsga mondjuk kb. 10 perc volt, mert a vizsgabiztos sietett, úgyhogy 30-as táblánál 70-nel rongyoltunk át, ez nagyon tetszett. :D
2020. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
#8 voltam, ja igen és átmentem :D
2020. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
30-nál 70-nem mi az isten. XD nalam mar ott kiborul a bili ha jovok le a feluljarorol es 50 helyett 51-gyel jovok
2020. jún. 18. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!