Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hanyadjára, és hány óra...

Kinek hanyadjára, és hány óra után sikerült a forgalmi vizsga? Mi volt a bukás oka, ha volt?

Figyelt kérdés

Kicsit rá vagyok parázva, mert igaz ez csak a második forgalmi vizsgám lesz, de lehet az utolsó, mert lejár a két évem. Éppen emiatt szeretnék most biztosra menni.


Kinek

-hány óra után lett meg a forgalmi vizsgája?

-mi volt az ok, ami miatt esetleg megbukott?


Ki

-hogyn változtatott a stratégiáján következő alkalommal?

-hány plusz órát vett még a sikertelen vizsga után?


Előre is köszi az értelmes válaszokat.



2020. jún. 18. 10:44
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Igen, a boritek megoldas...

Hat, a parkolas maga egy nehany masodperces muvelet, ezért mindig nézd meg, hogy jon e valaki, es ha nem, kezdd el

2020. júl. 26. 10:56
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem értem a lepontozásokat. A kérdésre egy óraszám a válasz, ami feltehetően igaz, kinek ennyi, kinek annyi óra kellett. Nincs rossz vagy jó válasz. #2 vagyok, volánszűzen kezdtem, és nem volt értelme végigjárni a 30 órát, mert már minden jól ment 18 óra után is. A többit csak aláírtam, az oktató gondolom felvette a díjazást, jött a vizsga, átmentem, ennyi. 1988-ban is 30 óra volt a kötelező amúgy.
2020. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Ma bukatm másodjára. Nagyon sok órával.

Az első jogos volt. Párhuzamos hátránál kicsi volt a hely. Az oktató fékezett.

13 órát vezettem még azóta.

Ma azon buktam hogy volt egy dupla körforgalom. Mindkettőből a 2. kijáraton kellett kimennem. Az elsőn kimentem szabályosan, szétnézve, jobb indexxel. Csak meg kellett állnom mert a másodiknál ugye jöttek balról. Az index ment amíg álltam, de aztán levettem majd a kihajtáskor tettem ki. Erre szemet szúrt a bácsinak hogy ment az index mikor megálltam és nem ott vettem le, hanem a másodikba behajtás előtt. Félreállított hogy megtévesztő irányjelzést adtam.

Ez egy szadizós vizsgabiztos volt. Meg szokta változtatni az útvonalat. Simán mondhatta volna hogy menjek akkor ki az elsőn.

Előtte 3 másikon átjöttem hibátlanul. Vonalakat is csak randomra húzott be szerintem.

Életemben nem vezettem amúgy ilyen jól, mint ma. Az oktatóm dicsért is, de a vizsgabizti szerint így nem lejet közlekedni hogy megtévesztő irányjelzést adok... Ő meg ferdén parkol... de mindegy.

2020. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Tudom, már nem aktuális, de 4.-re mentem át pont egy hete.

32 éves nő vagyok. Kicsit lassan akart összeállni a kép.

Sok órát vettem, de legalább sokféle szituval találkoztam. A 4. vizsgámon ugyanaz a vizsgabiztos volt aki a 3.-on. Ugyanúgy elkövettem azt a hibát, amiért a 3.-on megbuktatott, (túl kicsi oldaltáv parkoló kocsik mellett). Jelzem ezért csak hibavonal jár. Most, a 4.-en behúzott egy vonalat érte és mondta, hogy reméli most nem akarok ezért megbukni. Onnantól figyeltem nagyon az oldaltávolságokra (is).

Eleredt az eső az országútról visszafelé. Nem mentem 75-nél többel. Nem is szólt semmit. Visszaértünk, jól kikaptam, hogy nincsenek meg az alapok, aztán mosolyogva közölte, hogy szerinte a hibáim csak a feszültség miatt voltak, ráadásul az eső is esett, úgyhogy vigyáztak magamra, átmentem... Nagyon örültem.

Próbált amúgy az elején útvonalat módosítani, de az oktatóm azt mondta, arra nem jártunk. Ekkor belenyugodott, hogy veszített. Azt mondta neki mindegy, hol fordulok meg, ahol akarok... De olyanért is behúzott vonalat, amit nem is csináltam. De valahogy nem érdekelt. Lényeg, hogy átmentem.

2020. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!