Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hanyadjára, és hány óra...

Kinek hanyadjára, és hány óra után sikerült a forgalmi vizsga? Mi volt a bukás oka, ha volt?

Figyelt kérdés

Kicsit rá vagyok parázva, mert igaz ez csak a második forgalmi vizsgám lesz, de lehet az utolsó, mert lejár a két évem. Éppen emiatt szeretnék most biztosra menni.


Kinek

-hány óra után lett meg a forgalmi vizsgája?

-mi volt az ok, ami miatt esetleg megbukott?


Ki

-hogyn változtatott a stratégiáján következő alkalommal?

-hány plusz órát vett még a sikertelen vizsga után?


Előre is köszi az értelmes válaszokat.



2020. jún. 18. 10:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

18.-as vagyok.


Nem volt kötelező, csak a 18 év alattiaknak. A PAV III.-nak kellett megfelelni.


Egy megjegyzés:

Ez a vizsga sokunknál később sok gondot okozott, mert ez a hivatásos tehergépkocsi vezetők kategóriája. Persze közülünk csak néhányan mentek el teherautó sofőrnek, ettől függetlenül ezt bevezették a jogosítványunkba.

És hiába mondtuk később, hogy nem vagyunk sofőrök, nincs meg a "C"-kategória sem, a szabál az szabál, nem törölték volna ki a világ összes kincséért se.

Mert cserébe mehetett az ember értelmetlenül, három évente orvoshoz miatta, meghosszabbítani a jogsit.

2020. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mióta kell Budapesten 40 órát vezetni? Én 32-t vezettem, 2 éve. Akkor nekünk azt mondták hogy 30 a kötelező.
2020. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Lehet ez pont 2 eve van? Nekem mar a minimum 40 volt.
2020. jún. 19. 17:41
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán 30 óra a kötelező.
2020. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol 30 óra a kötelező. Kérdező, át lettél verve akkor ezek szerint.
2020. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Valahol írtam, hogy igazából a km szám az ami számít. Egy vidéki városban gyorsabban összejön a kmszám, mint Pesten. Itt azért is reálisabb a 40 óra.
2020. jún. 20. 22:28
 27/34 anonim ***** válasza:
Nekem nem is jött össze a km, az oktatóm is használta közben a kocsit, szerintem beírta az általa levezetett kilométereket is. Én olyanról nem tudok, hogy valakit amiatt nem engedtek volna vizsgázni, mert túl kevés kilométert vezetett volna. Szerintem ha veled 40 órát akar vetetni az oktatód, akkor le akar húzni (vagy csak ennyire betartja a 580, de ezt kétlem, ilyenről még nem hallottam).
2020. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Szep is lett volna, ha 40 oraval megúszom ezt. XD
2020. jún. 20. 22:51
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

Első vizsgára 46 órával mentem, meg is buktam. Azt hittem egyirányú utcában vagyok, és balra kanyarodásnál átmentem a bal sávba. Ha jönnek szemből nyilván leesett volna hogy nem egyirányú és eszembe se jut átmenni, de sajnos nem volt arra senki, csak 1-2 parkoló autó, azok is mind egy irányban parkoltak.

Utána vezettem ha jól tudom 4 órát, majd jött majdnem 3 hónap kimaradás a vírus miatt.

Nem zavart annyira, előtte is többször volt 1-2 hónap kimaradás mert oktató nyaralt, műszakiztatott, vizsgázott, hol én mondtam le az órát betegség miatt, hol kirándulni voltam szünet alatt.

Utána vezettem 4 órát, és az 5. volt a vizsga. Át is mentem szerencsére^^

2020. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Minden sikertelen vizsga után plusz 10 óra, addig az oktató nem vitt újra. Minden órán emlegette a borítékot de nem vagyok hajlandó fizetni! Az eredmény? Ugyanaz a vizsgabiztos mindhárom alkalommal, nem létezik hogy nincs szabályozva és ezt így lehet! 😖 Ráadásul aznap mind a 8 tanuló megbukott nála! 😩 A parkolásnál az volt a gond hogy fennakadást okoztam mert két autónak is várni kellett rám! Talán bizony repüljek tovább?? Ki nem volt még így a forgalmas belvárosban vagy egy áruház parkolójában hogy a parkolás miatt akaratlanul feltartott 2-3 percre több embert? 😞 Meg nem adtam elsőbbséget zebránál annak a gyalogosnak aki nem is volt ott! Iskola van ott ezért duplán figyelek de csak egy nyugdíjas ballagott járókerettel velünk párhuzamosan, amikor elmentem a zebránál ő még vagy 20 méterre volt. Valószínűleg arra kellett volna számítanom hogy ha eddig gyök kettővel ment az csak a kész átverés show része volt de bármikor átválthat olyan tempóra mint Ben Johnson és átszalad előttem a zebrán,vagyis szaladna ha tudna de én ugye nem adtam neki elsőbbséget 😒
2020. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!