Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E36 BMW 318 hobbi autónak...

E36 BMW 318 hobbi autónak milyen választás?

Figyelt kérdés

Megnéztem a kocsit, nem tudok dönteni.

1998 1.8 benzin, 4 henger, vasblokk, 8 szelep

Pöccre indul, szépen jár. Belül szinte új. Klíma működik. Full bőr.

A fényezés sajnos nagyon karcos, a papa a vége felé jó pár horpadást is gyűjtött, de az alja nem rozsdás, megemeltem. Végig garázsban tartott. Törésmentes.

Kicsit lóg a tetőkárpit.

Hétvégi hobbi autónak venném, kis kirándulás, rövid utak, meg szeretek szerelgetni. Ez a régi 4 hengeres bömös nem tűnik valami komplikált szerkezetnek.

Haverok lefikázták, mert nem 6 hengeres. Persze az jobb lenne, de vagy bontószökevények vagy több milliót kérnek érte.



júl. 8. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
3-400 ezret maximum megér.
júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem az árát kérdeztem.
júl. 8. 20:58
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 2. tulaj 210000 óra szerint
júl. 8. 20:59
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Akkor írom máshogy ugyanazt. 3-400 ezerért jó választás, ha annál többet kérnek érte, akkor annyit nem ér.
júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg még az hogy 4hengeres, de csak 8 szelepes.
júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt E36-om, nagyon szerettem, a vezető pozícióját nagyszerűen eltalálták. A korabeli Passat vagy Audi 80 a kanyarban sem volt. Sokkal jobban használható autó mint az E30 de még nincs benne canbus, meg mindenféle hókuszpók elektronika, mint az E46-ban. 115 lóval nem fogsz füstölgő gumikkal indulni, de hétköznapi használatra tökéletesen elég. Az enyémnek gyári M futóműve volt, imádtam. Tesóm F Astrájában ülni olyan volt, mint egy csónakban. M43 az egy gránittömb 210e futás kb. semmi. A rozsda a fő ellenség, ha úgy látod ez nem kritikus akkor megvehető. 4 felnőtt kényelmesen elfér benne. A csomagtartó persze nem babakocsis.
júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó az e36 én is azzal járok. Ha nem rozsdás,garázsban volt tartva akkor príma
júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"115 lóval nem fogsz füstölgő gumikkal indulni, de hétköznapi használatra tökéletesen elég."

Hát pont ez az, hogy hétvégi autónak kell neki, nem munkába járósnak...

Ahány ember annyi preferencia, bátyámnak 26 lovas Trabant a hobbiautója. De. Nem akarok sztereotipizálni, de aki 90es évek beli BMWt nézeget hobbiautónak, lehet hosszú távon kiábrándító lesz az a 115 paci.

júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hobbiautónak szerintem remek választás egy E36, és a leírásod alapján az állapota is elég jó, érdemes vele foglalkozni.


Az hogy kismotoros, neked kell eldönteni hogy mennyire zavar / nem zavar. Haladni ezzel is lehet, de hosszú utakra nem feltétlen ideális választás.

júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem lenne rossz az a 115le, ha nem egy 1,2 tonnás kasztniban lenne, hanem 1 tonna alattiban.
júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!