Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb választás saját autónak?

Figyelt kérdés

Adott egy Audi A6 c5 facelift sedan 1.9pdtdi 131lovas, nagyon tetszik ez az autó sok jót és rosszat hallottam róla.


Illetve egy Peugeot 407 sedan 2.0hdi 136lovas. Ez az autó valami baromira tetszik és rengeteg jót hallottam a motorjáról.


Jöhet jó rossz szidás kvaanyázás minden, ne kíméljetek!

Szerintetek?



jún. 27. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzed fenntartani, mindkettő jó lehet. Ha nincs, mindkettő rizikós, egyik sem egy swift vagy akár egy ford focus.

Én már csak azért is inkább a peugeot felé hajlanék, mert nagyobb eséllyel volt normális gazdája mint egy tipikus faszagyerekaudinak.

jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Motorikusan mindenképpen a Peugeot a jobb, de ha bármi baja van, katasztrófa dolgozni rajta és ez az árakban is meglátszik.


PDTDI-t csak a gyerekes szmókendcsárm kreténcsicskák vesznek. 20 év fölött ciki. Ami azért fontos, mert ez az emberfajta nem arról híres, hogy karbantartja az autóját, tehát 1.9 PD-t venni kb. olyan, mintha kisétálnál bármelyik szimpatikus Duna hídra az autóra szánt pénzeddel és szétszórnád az egészet.

jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2.0 HDI tényleg jó, főleg ha 10000 után cserélve van az olaj, és gázolajból sem a pancsolt szart kapja. Én sem venném meg az óddit. Annak a célközönsége tényleg azok akiket az előző említett.
jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
25-30 éves konstrukciók - ezeknek hallhattál akármilyen jót a motorjáról, az ma már rég nem érvényes. Nem szabad már ilyen öreg autót hétköznapi használatra venni, csak ha kellően flúgos vagy. A sima benzineseket esetleg, de már valószínűleg azok is a hengerfej-klinikák visszajáró vendégei.
jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az Audi, az legalább minőségi német autó!
júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!