Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus mk1 1.6 és 1.8...

Ford Focus mk1 1.6 és 1.8 milyen autó 600-700ezerig?

Figyelt kérdés

Kombi, ferdehátú, Szedán kivitelben néztem a fent említett sávban az adott autót.

A 101lovas motor mennyire kényelmesen mozgatja a bódét akár pályán 3 fővel? Első autónak mennyire ideális?

Tetszetős belőle a kombi is formára de nem tudom hogy az 1.6 mennyire kevés neki (közép panel légbeömlője szer fura kinézetre de megszokható)

1.8 116 lovas motorról vélemény?


Mikre érdemes odafigyelni?

Vásárlás előtti jó tanács?

Tapasztalatok stb?



júl. 7. 01:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

De 1-1.5 misit se szeretnék kiadnia elsőnek. Apám is vett egy ford fusiont 600ezerben. Jó kis megbízható. Kopó alkatrészek amire költenie kellett igazából.


Tisztában vagyok vele hogy költeni kell majd rá. De más alternatívák akkor esetleg ha ez a focus kilőve ennyiért?

júl. 7. 20:13
 12/21 anonim ***** válasza:

Legyen inkább Fieste, ha ragaszkodsz a Fordhoz. Az már ennyiért csak van valami vállalható állapotban. Vagy a Fusion. Öcsémnek is van egy. Egész jó közlekedőedény.


Miért nem szeretnél kiadni 1-1,5 misit? Annyiból már mk2-ből is találni épkézláb darabot.

júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem fontos nekem a focus. Csak mindenhol istenítik és kíváncsi lettem


Lehet Peugeot, Citroen, mégane, skoda bármi.

Lényeg hogy egy 90-100lovas legyen max 120 körüli. Ha többen utazunk pl balcsira. Nem versenyezni akarok, nem tuningolni. Hanem normálisan fenntartani és vigyázni az autóra.


1-1.5 misit azért féltem mert drágább autó akkor a fenntarthatósága nagyobb. Ha megsérül jobban fáj. Kezdőként nem tudom mennyire jó ötlet 😅

júl. 7. 20:22
 14/21 anonim ***** válasza:
júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lehet kapni fogom az ívet. De pályára/városba használni a 69-75lovas autó akár több fővel nem vérszegény? Nem köt semmi a fordhoz. Más márka is lehet
júl. 7. 20:56
 16/21 anonim ***** válasza:
júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Octavia mondjuk (mk1) 1.6 nem is tűnik vészesnek😅
júl. 7. 21:48
 18/21 anonim ***** válasza:
1.6 a legjobb motor.
júl. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1-1.5 misit azért féltem mert drágább autó akkor a fenntarthatósága nagyobb.


Nem feltétlen.


Ha megsérül jobban fáj


Hidd el, ha olcsón veszel autót ugyan úgy rossz érzés lesz a sérülés rajta

júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#18 az octavia vagy a focushoz?
júl. 8. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!