Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú embereket...

Milyen típusú embereket vágnak át szerelők/szervizek a legkönnyebben?

Figyelt kérdés

Nyilván a többség szerelő/szerviz normális, de láttunk már elég ellenpéldát is. Mert ha normális helyre is viszi az ember az autóját, akkor sem árt legalább nagy vonalakban tisztában lenni az autó műszaki tartalmával. Ti hogy látjátok? Talán azt inspirálta a kérdésem, hogy néhány embertől kérdeztem teljesen alapvető dolgot az autójáról de nem tudott rá válaszolni.


[link]



júl. 4. 13:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Márkaszerviz is simán átver. Rosszabb esetben baj is lesz. Nekünk most az egész flotta motorhibás lett, mert az amúgy is elég ritkára meghatározott 20 ezres olajcseréket csak papíron végezték el. Vagy jártam úgy, hogy 4 gyertyából 2 rossz volt és majdnem baleseteztem az első kanyarban amikor lerohadt az autó alattam.
júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na ez azért ez durva 11es.
júl. 4. 18:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 Utólag bánom, hogy például erről a gyertyás ügyről nem kértem semmi jegyzőkönyvet. Persze a 100+ ezres számlát benyújtották a cégnek az éves szervizről, közben meg 20 perc alatt kicserélték azt a 2 rossz gyertyát.


Vagy intéztek nekem biztosításos esetet. Meghúzták a fényezést a kocsin, másik fél hagyott elérhetőséget. Biztosítótól elkértek egy vagon pénzt és valami külsőssel csináltatták meg, aki ráadásul ótvar csúnyán fényezte le, olyan mintha törve lenne az elem, pedig éppen csak sérült volt a fényezés.


És még megkerülni sem lehetett őket, mert céges kocsi, garancia, stb.

júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Márkaszerviznél nincs nagyobb átverés. Marha drága az óradíj és elég szokszor meg sem csinálják amit fizetsz. Nem szabad új autót venni... Vagy otthon cserélgetni pluszban az olajat 10 ezrenként. Brutális átverés az új autó.
júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb autókat már nem tudom, hogy hová bonyolítják tovább, de egyre nagyobb szopás ezeket már szerelni és megsokszorozódott a hiba lehetőségek száma is. De aki újat vesz az feltehetően nem sokáig használja és azelőtt eladja, mielőtt a fél kocsi árát rá kellene költeni.
júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!