Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megint elkezdte az NKH a...

Megint elkezdte az NKH a "mindenbebelekötést"?

Figyelt kérdés

Svájcból hoztam be egy 9 éves Tourant. Kis híjján agyérgörcsöt kaptam, miután a piros színű rugói miatt nem kapott magyar rendszámot és forgalmit sem. Plusz engem is megbüntettek minden jogalap nélkül 70.000 ft-ra.

Az ügyvédem mit szólna ehhez?

Köszönöm a segítséget!



#autó #Svájc #vizsga #NKH #Közlekedésijog
júl. 4. 11:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem volt beíratva a külföldi forgalmiba az átalakítás, akkor jogos, hogy nem kapott magyar műszakit és rendszámot. A 70 ezres büntetést nem értem, kérdezz meg egy ügyvédet, hogy mit érdemes csinálni. Az autót meg alakítsd vissza gyári állapotúra, és ha a többi dolog is rendben van vele, akkor megkapja a rendszámot.
júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Fiat 500 abarthot NE hozz. :D


a jogalap nélküli büntetést, meg akkor mégis mire fel?

júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Isten hozott Abszurdisztánban. Ahol az NKH-nál nem mindegy hogy milyen a rugó színe bezzeg a porrá rohadt kotlák nyugodtan szaladgálhatnak az utakon.
júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a szín volt a baj.
júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3

Pont ezt akartam írni!


Két éve egy szabolcsi ismerősömet OPC Corsával megállították a rend éber őrei Egerben

Dombrádról származik, annak ellenére hogy minden iratán es a forgalmiban is fel volt ez tüntetve, a zsaru határozattan állította, hogy csak Dormánd létezik [ Heves megye].

Nem hitték el, a térkepen hiába mutatott rá. Be is vitték. Végül papírral igazolnia kellett hogy Dombrád tényleg létezik a Kisvárdai járásban.


Ha nincs az egész igazoltatásról hangfelvétele talán el se hiszem neki....

júl. 4. 14:36
 6/20 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
66%

"Az ügyvédem mit szólna ehhez?"


De hát nincs is ügyvéded.

júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Tehát egy szabályokba ütköző autót vittél eléjük és csodálkozol, hogy nem ment át. És nyilván ők a hibásak, akik csak tették a dolgukat...
júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
#5 Mondjuk ezek után betoltam volna a feljelentést a hülyéje ellen.
júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Nem kell elhinni mindent, amit egy random ember mond az interneten, hogy a haverja mesélte...
júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8

Tolta is. De eggy hét után az ügyét lezárták

Milyen érdekes, hogy erre van energiájuk.


De mikor már nagyon a munkahelyemre betörtek, majd elvittek két kotrógépet és három nagyértekű szivattyút elvittek, akkor csak egyből legyintettek "ismetetlen tettes"- majd elsuhantsk trafizni

júl. 4. 17:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!