Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövő héten Szlovéniába kell...

Jövő héten Szlovéniába kell utaznom, de csak egy 13 éves autóm van, igaz sosem hagyott cserben még. Ilyen hosszú útra el merjek indulni vele?

Figyelt kérdés

júl. 3. 05:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20 eves a kocsim, bärmikor el merek indulni vele egy 2-3000 kmes turära...
júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 batragramzadarma ***** válasza:
100%
Nekem 10 éves volt a 2-es Ibizám 1,3 ccm mikor vettem.Az autót 25 évesen adtam el.Addig egyszer volt komolyabb bajom vele elszállt a hengerfej tömítés de 3 hengerrel is haza hozott.Az új tulajjal,mivel normális ember volt azóta is jó a kapcsolatom.Az autóval már többször megjárták Horvátországot minden gond nélkül 4 személlyel csomagokkal.Ha figyeltél a kocsira nem lesz vele gond.Jó utat és balesetmenteset!
júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12, köszi szépen. Most volt műszaki vizsgán, 2x állapot felmérésen. 8 ezer km óta megvan és lekopogom semmi baj nem volt eddig ig...
júl. 3. 13:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha jó az autó műszakilag akkor nem szabad aggódni mert csak bevonza az ember a bajt . El kell indulni aztán majd lesz valahogy.
júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ne mennyé, kigyullad!
júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Dánia és Magyarország között ingázok rendszeresen egy 14 éves francia autóval, amiben majdnem 500 ezer kilométer van. Sose volt még gondom, a kulcs a karbantartás.


Persze bármilyen autónál előfordulhat probléma, de ez független a kocsi életkorától.


Ha nagyon aggódsz, akkor nem árt egy olyan biztosítás, ami tartalmazza a lerobbant autó trailerezését.

júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!