Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sehogy sem indul az autó,...

Sehogy sem indul az autó, akárhogy végtelenítek, nem működik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szervezeltem az autót, üzemanyag szűrőt is cseréltem szokás szerint, majd indításkor a legjelenítő csavart kicsit kitekerem(felöntöttem a szűrő házat üzemanyaggal), és nem jön érzésre semmi, de üzemanyag fixen nem, és az autó sem indul el, arra gondoltam, hogy valahol levegőt kap, de szerintem nem mert akkor valami hangja csak lenne, meg próbálna indulni, most attól félek, hogy magasnyomású baja van, valaki járt már hasonlóan?

2008 Ford Focus L 1.8 TDCI KKDA



júl. 2. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz érteni amit írsz.

Lelégtelenítetted rendesen ?

Nem inditáskor kell ezt csinálni.

júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán levegős a rendszer.
júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első lépés: szerelőhöz vinni az autót.

második lépés: megtanulni érthetően és helyesen írni.

júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Levegős a rendszer, és hiába öntötted fel a szűrőt üzemanyaggal az neki kevés, mert ott a levegő. Próbáld meg azt a módszert hogy gyújtásra ráadod akkor hallanod kell hogy elindul az üzemanyag szivattyú ha ez megvan akkor szépen nyomja és megy ki a levegő is. Ezt párszor csináld meg, úgy hogy gyújtás ráad, vársz kb 5 másodpercet nem indítasz hanem leveszed a gyújtást, ezt ismételd meg 4-5 alkalommal, aztán következő gyújtásnál kezdj el indítózni kb 5-6 mp-ig, ha nem indul el, de nem is röttyen meg semmi akkor állj le, és a korábbi módszerrel gyújtás ráad aztán levesz csináld meg ismét, aztán megint indítási kísérlet.

Ha ez sem segít akkor légszűrő csövet szedd le a fojtószelepről annyira hogy betudj fújni rá a pillangószelepre egy kevéske féktisztítót és úgy próbálj meg indítózni, mert így azért könnyebben el kéne induljon, és ha beindult így még ha csak pici időre is, akkor már előrébb vagy, és akkor ugyan ezzel a módszerrel még próbáld elindítani hogy kijárassa a levegőt a rendszerből ha már azt látod hogy stabilan megy alapjáraton akkor hagyd járni pár percet majd utána próbálj meg elindulni az autóval hogy úgy hogy viselkedik, ha úgy is jó akkor se állítsd meg, hanem menj vele egy kört pár száz métert és ha semmi gond nincs akkor állj le vele, állítsd le és pár perc után indítsd be újra, ha az sikeres lesz akkor már nincs gond.

júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!