Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Romák miért akarják megvenni...

Romák miért akarják megvenni az összetört autókat ? Nem úgy van,hogy már nem lehet leadni autóroncsot pénzért ?

Figyelt kérdés
jún. 30. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem, de ők xarnak a törvényekre, otthon elbontják, kiárulják az összes használható alkatrészt és karosszéria elemet aztán a roncs maradéka vagy ott rohad el a kertben vagy szétflexelik és úgy adják le, esetleg megy a Dunába...
jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ezek bármire képesek. Az egyes válaszoló által írt dolgok mellett:

- van ismerős vastelepen, leadják neki feketén

- külföldi roncstelepre viszik

- gyerekeknek jó lesz játszani a putri udvarán

- felújítjuk okosba, aztán eladjuk mint jó autót...

- biztosítási csalások

- megeszik a vasat

- stb

jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rasszista leszek ,de minden ismerősöm azt mondja romától autót soha nem veszek. Én is így vagyok egyébként ezzel.
jún. 30. 21:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a jászságban rengeteg házat szétbontanak. Hát mondom mi a fasz . Hogy jutnak ezek ingatlanhoz ha szétbontják ami van nekik. Lakhatatlanra majd távoznak onnan valahová.
jún. 30. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Mindenféle aljas, alávaló simlisség bennük van!
jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rasszizmus, hanem tapasztalat. Az oroszlánhoz nem mégy oda? Állatgyűlölő vagy!
jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

"És akkor mi van ha rasszista vagy? "


Én nem vagyok rasszista de romákkal nem üzletelek.

tegnapelőtt 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Szetbontjak otthon, amit el lehet adni azt eladnak, a tobbi megy a vasba.

Bejelentik hogy elloptak az autot, amitnpersze sebki sem talal de a forgalombol kitudjak vonatni. A legtobb viszont nem foglalkozik papirmunkakkal, eleve at sem iratjak a nevukre.

tegnapelőtt 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
64 ezer volt az eredeti ,átírás és még 1 pár dolog. El is hiszem,hogy ezek nem foglalkoznak vele. Ezek ilyenre nem költenek.
tegnapelőtt 12:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!