Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt az 50-es...

Miért csinálja ezt az 50-es Endurom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 hónapja vettem egy rieju MRX 50-et és azóta csak a baj van vele.Legújabb "érdekessége", hogy menet közbe(mindegy hányadik sebességbe vagyok), amikor visszaengedem a gázkart először csak elhalkul a motor majd ahogy elkezdek visszaváltogatni szépen lassan leáll az egész motor, majd utána alig lehet berúgni.Mi lehet a baja már megint?
jún. 28. 20:38
 1/9 A kérdező kommentje:
* még annyi, hogy miután visszaengedem a gáz kart ugye értelem szerűen lelassul, viszont utána hibába húzok neki egy "kövéret" nem reagál rá és szépen lassan elhalkul és leáll
jún. 28. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Első körben megnézném a benzincsapot aztán a karburátort.Ha ezeket rendben találom akkor jőn a problémás rész.Kompresszió mérés.De még ezt megelözöen cserélnék benne gyújtógyertyát újra.Most ennyi jutott eszembe.
jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy a gyújtógyertya hőértéke nem a megfelelő vagy kinai ipari hulladék.
jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem holnap ránézek
jún. 28. 21:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Benzincsapon mit nézzek?
jún. 28. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Engedd le az egész benzint elmentve egy kannába,aztán tekerd le az egész csapot és nézd meg a szűrőt meg azt,hogy nem szűkiti e le valami flinc-flanc a benzin utját.
jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor a benzincsapot kitekered a tetején találsz egy hosszukás csővecskét.Ez maga a szűrő,de felfogod ismerni.Szerintem lessz ott egy kis kebasz.Ha már ennyire belenyúlsz akkor jobb ha leveszed az egész tankot és kitakaritod.Nem nagy művelet.Hidd el megéri egy kicsit foglalkozni vele.Azért vedd a fáradtságot légyszíves és írd meg akár priviben mit találtál.
jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Aki megkérdezi hogy mit nézzen a benzincsapon az nem fogja szét szedni meg a tankot főleg nem veszi le.
jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Igazad lehet,akkor csak oldalba rugja aztán hajrá és ennyi?Motorral is foglalkozni kell,nem elég csak tankolni aztán írány Surány.
jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!