Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinaljak, mi legyen?

Mit csinaljak, mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5.éve vagyok autószerelő, technikum, érettségi.

Nyitnék a maszek világ felé, mert jelenleg 8órában minimálbéres bejelentessel keresek 420-at(boríték).

Sok maszekom lenne, de egyszerűen nincs helyem.

Pécsen lakom, sok embert kérdeztem,hogy nem-e tudnak valami bérelhető helyet… senki nem tud… ilyenkor? Sajnos tapasztalatlan vagyok a kezdéshez(vállalkozás stb)

26éves vagyok.(alapszakmám elektroműszerész)


máj. 25. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En szerelom egy nagyobb aknas garazsban szerelt egesz eleteben. Probalj ra valami ilyesmit kiberelni. Szerszamokat megveszed hozza persze.
máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lett volna egy ilyen, de nem engedték a klíma beszerelést... Én meg nyáron nem bírom klímanélkül, pajzsmirigyes vagyok, és a hőháztatrtásom kicsit magas :D
máj. 25. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor megtartod a fo helyed, mellette elkezdesz maszekolni egy ilyenben, csak nyaron melegben nem szerelsz. Aztan ha osszejott a penz veszel magadnak egy garazst.
máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mobil klíma átmenetileg a garázsba?
máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Baromi kevés a hely, 210cm széles a bejárat.. :/ nem nagyon lenne hely hova tenni, kivéve ha van falratehető lehetőség.
máj. 25. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Akár kisebb városban is jobban jársz, legalább nem őrülsz meg a munkától, de bőven bőven a jelenlegi béred felett fogsz keresni. Pl. Komlón tuti találsz valami jó helyet megvenni és megcsinálni műhelynek.
máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont a komloi uttal parhuzamosan volt egy garazs(meszesi iskola mogott)
máj. 25. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én szerelőm ahol dolgozik szervíz vasárnap nincs nyitva, viszont megbeszélte a tulajjal hogy kifizeti a napi rezsit, plusz még valamit, és hagy csinálja ott vasárnaponként a maszekjait. Próbáld meg ezt te is.
máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mar kerdeztem…. Nem kapom meg az egyik allast hetvegere sem…
máj. 25. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Kifogás az van.
máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!