Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak hogy jobb...

Mit csináljak hogy jobb hangja legyen az autómnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mit csináljak hogy mèlyebb sportosabb hangja legyen az autómnak? 2.0 benzines autómnak nincs rossz hangja de kiprobálnèk valami lehetősèget amitől mègjobb lenne! Azon kívűl hogy megfurkálom mint a reszelt TDI-s hülyegyerekek..
2019. máj. 24. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Tegyél rá sportkipufogót mint a sportkipufogós benzines hülyegyerekek.
2019. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kőlteni nem akarok rá ez miatt, csak próbakèppen szeretnèk valamit, azt hittem van valami trükk vagy valami
2019. máj. 24. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen van egy trükk. Mikor mész akkor brummogj a kocsiban, vagy tegyél be egy olyan kazettán amin forma1-es hangok vannak.
2019. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Na ezt jól megkaptad, reszelt TDI-s hülyegyerek.
2019. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát de mégis ßaszki...

Bűvésztrükkel lóvé nélkül nem fog menni.

Esetleg ütsz a dobon egy lyukat úgy menő leszel😂

2019. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyet. Kaptam ingyen egy csövet, arra kicseréltem a középdobot. Pénzembe nem került, de kiélni magam jó volt, és később vissza lett alakítva, mert nem jól sült el a dolog. Nagyon motorfüggő a dolog, a középdob kivételével az enyémnek olyan hangja lett, mint egy Ladának. Ismerősömnek ugyanilyen autón a hátsó dob lett lecserélve, annak szép hangja van, de az is tud idegesítő lenni hosszú távon, mert egy kiherélt gyári dob.

Nagyon ritkán lehet ilyen módszerrel szép hangot kapni, leginkább csak turbóbenzinnél. Egy szolidabb sportdobbal jobban jársz.

2019. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megvolt a hétvégi első kölyök kérdés.
2019. máj. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vedd le a hátsó dobot, és tegyél be a helyére egy csövet.
2019. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Miért akar minden második pénztelen hü..lyegyerek egy lelakott kisautóból versenyautót csinálni? Hopp, nem is versenyautót akar, hanem egy hangosan brummogó sz..rt, ami a világon mindenkit idegesít.

A sportos hanghoz az kell, hogy sportos legyen az autó :) Ha nincs erre pénzed, abban semmi gáz nincs, legyen egy "sima", de normális, nem szétbarmolt autód.

2019. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!