Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel F astra 2000évj. Öninditó...

Renton9999 kérdése:

Opel F astra 2000évj. Öninditó baja van,ütögetni kell úgy (még) elindul. Szerintetek éremes újat venni vagy olcsobb felújitattni?

Figyelt kérdés

jún. 26. 17:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kész lett bronzkefe csere kis mojolás még (tisztitás mittudom én stb) ki-be szerelés igy volt 36.000 picula Pesten.
jún. 29. 11:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 már az elején megmondtam hogy bronzkefe.. de rommá lettem X-elgetve a sok fotelhozzáértő által. :D :D :D
jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én zöldet nyomtam (semmennyire nem értek hozzá de sok helyen azt olvastam h 90% h kefe csere kell) köszönöm a segitséged.
jún. 29. 13:32
 14/14 anonim ***** válasza:

#12 én is ezt írtam engem is lepontoztak. Fogadni mernék, hogy a "bontóba van 5000-ért!" gyerekek. Igen van az 10-12 is, ha neten rendelés ha elmész idő pénz, 15000Ft-nál járunk.

A kérdező nem tudjuk milyen viszonyban van a szereléssel, lehet, hogy semmilyenben. Akkor van a kezében egy kétes indító. Elviszi valakihez egy 10-esért feldobja +a menés lassan 25-30 körül járunk idő+pénz.

Elvitte valakihez, megcsinálta és ha hozzáértő garanciát is válall, hogy az az indító sokáig ellátja a feladatát. Nagyon valószínű, hogy azaz indító kiszolgálja már azt az autót.

jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!