Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél millióig utazó autót?

Másfél millióig utazó autót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkám változása miatt rendkívül nagy távokat (napi akár 500km) kéne megtennem napi szinten, autópályán, országúton vegyesen.

A fent említett keretből (esetleg kis kipótlással) szeretnék vásárolni valami kényelmes, nyugodt járású, dízeles utazó autót. A méret kevésbé számít, mivel egyedül járnék, de jó lenne ha a hétköznapokban a háromfős családom is beférne kényelmesen... Eddig egy mk2es focust használtam, azonban kis benzines motorjával nem lenne a legalkalmasabb a feladatra.

Amiket eddig néztem: Passat B5, B6, Mercedes C osztály w202, B6 A4, Ford Mondeo mk3, Peugeot 407, de bármi jó lehet amit ajánlotok és a megadott paramétereket tudja.

Természetesen az autót vétel előtt a szerelőmmel átnézetném, csak irányt keresek tájékozódni itt, mivel sajnos annyira nem értek hozzá.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



jún. 26. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:
* Mercedesből a w203-as pillangólámpás C osztályra gondoltam, eggyel elírtam a szériát.
jún. 26. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Jól olvastam hogy 1,5 millióért utazóautót akarsz, ami nem kicsi és nagy távokra kell vagy káprázik a szemem? Szinte lehetetlen. Tessék itt van más hogy járt a te cipődben:


[link]


Arra számíts nyugodtan hogy mégegyszer annyit rá is fogsz költeni, mint amennyiért veszed.

jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Céges autó nem opció?
jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarlak kiábrándítani, de a kettesnek igaza van. Nagy szerencse kell hozzá, hogy ebben a kategóriában másfék millióért jót fogj ki. Főleg ha dízelt nézegetsz (gondolom igen): a 15+ éves dízel utazóautó tipikus orosz rulett.


Mindenesetre ha mindenképp itt tartunk, én biztos valami olyat keresnék, ami nem sztereotipikus lefingott faszagyerek autó. A Passat, Mercedes, Audi kuka.

jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!