Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sztereotípiák élnek...

Milyen sztereotípiák élnek azokról az emberekről akik napi használatban 20-30éves kocsikkal járnak?

Figyelt kérdés
Nem roncsra gondolok.
jún. 23. 17:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem ad többet...? 1,3 literes fogyasztással járok a hibrid SUV-ommal, amik ugye legendásan sokat fogyasztanak a bumszli formájuk miatt...
jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%

Na bumm! Az enyém meg 4,8-as átlaggal a "kőkorszaki őskövület" 2018-as autómmal. 100 km-en 3,5 liter különbség... Mennyi most egy új, 2024-es hibrid SUV? Ne is valami drágát vegyünk, számoljuk 15 millióval! Az üzemanyag jelenleg 600 körül van. Így potom 714.000 km alatt (átlag 15.000 km/év futást alapul véve közel 48 év alatt!) vissza is jön az ára. Tényleg még a hülyének is megéri!

Arra egyébként befizetek, hogy egy Budapest-München távot a hibrid SUV-oddal a megengedett sebességgel, nem tötymörögve 8,5 literből megteszel!

jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 15 millió aprópénz.
jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23.

Akkor meg mit reklámozod az alacsony fogyasztást?

jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23: Mert fantasztikus dolog és valakinek volt pofája azt hazudni, hogy a mai autók semmiben nem jobbak.
jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Morzsi007 ***** válasza:

#21.

Bár nekem nincs, de vannak barátaim, akiknek van hibrid autójuk és utaztam velük nem egyszer és sokat beszélgettem pont a fogyasztásról. Városban tényleg kevesebbet fogyasztanak az átlagnál, pályán 120-130km/h-s tempónál viszont bekajálják, amit kell , vagy többet is a SUV-ok formájuk és tömegük miatt. Én is szoktam számolgatni, hogy amennyivel drágábbak, mint pl egy használt benzines, mikor hozná vissza az árát, ráadásul ezek nem tépik fel az aszfaltot. Valakinek megéri talán, de a többségnek nem.

jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút semmi. Nem is hallok ilyeneket mostanában. Régen a 20 éves autó idősnek számított. Most a 20 éves autó az 2004-et jelent, amiből nagyon nagyon sok rozsdamentes, tökéletes műszaki állapotú autó van, ESP-vel, ABS-el, légzsákokkal, klímával meg mindenféle extrával. Ennyit arról, hogy bezzeg a régi (80-as 90-es évekbeli) autók mennyivel jobbak.
jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!