Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakást vagy autót vennétek?

Lakást vagy autót vennétek?

Figyelt kérdés
Van 10millió forintom, albérletben élek, kamionozok(napihazajárós), autót vagy lakást vegyek?(lakáshoz még nyilván gyűjteni kell :D )
jún. 23. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Motort.
jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Látsz ilyen opciót a kérdésben?
jún. 23. 16:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre így normálisan nem fogok tudni válaszolni.


Ennyi pénzből lakást nem nagyon kapsz. Autót már vehetsz akár egy jobbat is, de én felmérném melyik fontosabb, melyikre van jobban szükségem. Gondolom van mivel elmenned a munkahelyedre a kamionért, ha más egyéb célra is kell autó akkor vedd meg, ha a lakhatásod nem problémás így hogy albérletben laksz. Ha saját lakást akarsz akkor még gyűjtened kell rá, vagy vegyél fel hitelt.

jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy vegyél fel hitelt és lakás. Kamionos fizetésből simán feltudsz venni 20 Milla hitelt.
jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos lakást vennék, de ez a kérdés nem rólam szól. 10 milliós autót meg biztos nem vennék. Lehet neked fontos lenne, vagy számítana, vagy rajongsz bizonyos márkákért, esetleg ki is néztél már egy típust, de én nem ismerlek. Azt tudom, amit én tennék, a helyedben szóval is óvatosan bánnak, mert csak azt tudom mennyi pénzről van szó, albérletben élsz, és hogy kamionos vagy. Meg hogy napi hazajárós autóra lenne szükséged.
jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakás, egyértelműen.
jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzügyi oldalról nézzük, akkor első a lakás, mert egy saját otthon mégiscsak nagyobb érték mint egy autó, ami csak veszít az értékéből, és idővel csak egy rozsdakupac lesz. Ha megvan a lakás, akkor lehet gondolkodni autón, utána esetleg motoron. Nálam ez a sorrend.
jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Lakást is kapsz, csak mucsaröcsögén. Akár maradhat még egy olcsóbb autóra is. Ha viszont jó helyen akarsz, akkor vegyél egy normális autót és a maradék, hitel beszállónak jó lesz.
jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Én mindkettőt vettem, de ez bármelyikre elég sovány.
jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a lakás a fontosabb.
jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!