Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan régebbi 15-20 éves...

Van olyan régebbi 15-20 éves mercedes aminek nem olyan vészesen drága a fenttartása?

Figyelt kérdés

jún. 23. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a jól karbantartott, minden cserélt, hibátlan. Tuti nem kevés pénzért adják ezeket.
jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mer nem veszel valami normalisat amire nem kell rakolteni a kis penzedet? 20 eves merci kuka főleg amilyen arba vannak tegxel felre x millot es vegyél egy normalisat inkabb
jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nincs, ilyen korban már egy pénztemető az összes.
jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Egy 15-20 éves autóra szinte mindig költeni kell. Kivéve, ha valami miatt kiemelkedően jól karbantartott. De az olyanokat nem igazán adják el, vagy ha mégis, akkor elkérik az árát. Meg kevés is az olyan.


Na most a prémium autóba drágább az alkatrész illetve több minden van benne, ami elromolhat, így a költségek is magasabbak lesznek.

jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
W211 200-220cdi elég jól sikerült típus, de soha nem lesz olcsó fenntartani hiszen ez újkorában is egy drága kocsi volt és az alkatrész most is annyiba kerül hozzá hiába árulják tized annyiért.
jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Azt a korabeli turcsi A Mercedest nem hiszem, hogy olyan horror lenne fenntartani.

Amúgy nem ennyire régieket, hanem CLA-kat nézegettem. Általános alkatrészek: szűrők, fékrátcsa, futóműalkatrészek, szenzorok, önindító, generátor, semmivel nem drágább mint egy hasonlóan újabb Opel Astrához. (Most itt nyilván nem a lefingott F Astra használt alkatrészit vettem alapul a bontóból.)

jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#7 Miért lenne a CLA alkatrész drága, mikor az csak egy büdzsé Mercedes? B és C kategóriához tervezett, A és B osztály által használt MFA platformra épült a CLA. Menőn akar kinézni és luxus akar lenni, de szó szerint a márka legolcsóbb szarja. Már a C osztály is egy fokkal magasabb színvonal, pedig ne felejtsük el, hogy nagyon sokáig a C osztály volt a legalsó. Az A, B, CLA és egyéb osztályok meg ennél az egykor legalsó kategóriánál is alacsonyabbak. Persze hogy nem drága, hiszen egy büdzsé szar. Menő luxusautónak akar tűnni, csak mert az elején van egy szaros csillag, közben meg az égvilágon semmivel sem jobb, mint az a bizonyos Opel Astra.
jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
#8, oké, akkor én kérek elnézést, mert ezek szerint látássérült vagyok. Ugyanis továbbra se látom, hogy a kérdés kizárólag AMG S-osztályról íródott valna ki...
jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

#9 Hogy látássérült vagy-e, azt nem tudom, de a szövegértéssel nyilvánvalóan problémák vannak, mert #4-es linkelte, hogy miről van szó.


1. E-osztályról beszélünk.


2. A kérdező 3 millió környékén nézelődik, a CLA pedig 5 fölött kezdődik.


3. A CLA 11 éves, a kérdező pedig 15-20 éves autókról beszél.

jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!