Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olyan menő, ha dől a...

Miért olyan menő, ha dől a korom a 20 éves BMW-ből?

Figyelt kérdés
Minden nap legalább 8-10 ilyen 20 éves német dízel "prémiumot" is kifogok ami úgy füstöl feketén, hogy a rendszámát nem lehetne leolvasni, városban 70-nel előzget vele a bojrészer index nélkül, általában 320d, 530d vagy 525tds. Persze szép új rendszám, friss műszaki, gondolom a német vagy osztrák bontóból mentette ki. Mikor tűnnek már el ezek?

jún. 22. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, mert idáig terjed az agyuk. Meg akarják mutatni, hogy anyu/apu vett nekik egy lefingott német prémiumot, vagy ők spórolták össze diákmunkából a rávalót és mindenki lássa, ők a Janik.

Eltűnni szerintem akkor fognak, ha az összes ilyen kormolós csoda a bontóba kerül.

jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pár év és nem lesznek már belső égésű autók egyáltalán.
jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert idióták meg "szmókendsárm". De ilyenek a golfosok, passatosok is. Pluszban még spékelik "ez dízel te k*¥₩@" felirattal is. Ez már önmagában megérné a szigorított műszakira küldést ha ez fent van!
jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Felénk ilyen BMW-k nem nagyon jellemzőek. A régi PD-elemes koromokádó dízel VW-ek annál inkább!

Hogymiért jó, azt ne tőlem kérdezd! Nekem is dízel autóim vannak, de ha így füstölnének, azonnal vinném őkat a szervvízbe turbó, injektor felújításra.

Azt se értem egyébként, hogy az EGR, részecskeszűrő hogy nem tömődik el... vagy lehet hogy azok is már ki vannak berhelve ezekből. Csak akkor meg műszekin nem értem, hogy mennek át. Mérnek valami másik autóra füstölési értékeket és erre dokumentálják le?

jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Eltűnni szerintem sosem fognak. Ahogy szétrohad az összes e46, átveszi a helyét az e9x... Ésígytovább.
jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Előbb utóbb eltűnnek vagy nagyon megritkulnak :)


Lásd: 5-10 éve minden fiatalnak 4-es golfja volt, most meg alig látni.

Aztnán jött a nemtom melyik BMW... most már azokból sem látni.


Jelenleg én is a füstölő passatokat látom, de úgy is elszállnak ezek pár év alatt.

Utána nem lesz már olyan autó amit úgy tudnak tuningolni, hogy füstöljön mint a barom...

Vagyis lesz, csak pénzük nem lesz sem az autóra sem a tuningra :D

jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

2-es Ha szép nem vagy,legalább idiótaságokat ne írjál már.

Kérdező!

Egyáltalán nem menő,csak a tulaja,vagy aki vezeti az hiszi azt,hogy menő és mindenki őt csodálja és irígyli,közben csont égő és szánalmas az ilyen agyhalott idióta a kocsijával együtt.

Talán egy bugyuta haveri körön belül menő,de azokat inkább hagyjuk.

Nem fognak eltűnni,mert az ilyen balfékek és a lepukkant kocsik mindig utánpótlódnak.

jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Pont annyira lesz menő tőle, mint a "VIP" illatosítótól :DDD
jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!