Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért változtam ilyen sokat...

Miért változtam ilyen sokat 20 éves korom óta?28/F

Figyelt kérdés
20 évesen nagyon sok mindent elolvastam interneten. Most, már a Messengeren kívül semmit sem csinálok neten, illetve semmilyen videojátékkal nem játszom. Nagyon érdekeltek régen a mobiltelefonok, okostévék, egyéb kütyük. Mindig utána olvastam mondjuk egy új telefonnak, most meg azt sem tudom, már mi a legújabb Samsung vagy Iphone modell. Akkor érdekelt a pszichológia, genetika meg minden ami tudomány volt. Miért lettem ilyen érdektelen?

2023. ápr. 6. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Fiatalon nagy a tudásszomjunk, ez idővel alábbhagy.
2023. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
8 év alatt elég sokat változik az ember, azért.
2023. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem te vagy a kérdező aki 28 évesen már azt hiszi hogy megöregedett?
2023. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ma már nem olyan internetezni mint nyolc évvel ezelőtt. Régebben én is annyira imádtam a neten lógni meg játszottam De ma már kb alig tudsz internetezni mert tele van reklámmal az egész meg már elárasztották ilyen semmitmondó hülyeségekkel az oldalakat. Szóval szerintem hogyha valaki kifejezetten nem tudja hogy mit keres,gondolok itt ilyenre, hogy szakirodalom vagy vmi olvasmány, akkor nem igazán lehet már szörfözni a neten. Minden a marketingről szól. Aztán nézed a semmit, jó hogy megunod.
2023. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ez meg másik...
2023. ápr. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!