Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves korára az embernek...

20 éves korára az embernek végleg kialakul egy személyisége, és nem lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Nekem a való élettől való elzárkózás és a sok megaláztatás, lelki bántalmazás miatt ami engem ért, elég torz személyiségem alakult ki. Az emberek furcsának, idegesítőnek tartanak, és igazából nem nagyon van velük közös témám se, és olyan laza se vagyok mint ők.

Tudom mi a probléma, tudom mi mindent rontottam el, már csak egy dolgot nem, hogy a mások számára elfogadhatatlan, negatív személyiségemen lehet-e még változtatni, vagy már késő ebben a korban? Mert akkor már minden el lett rontva teljesen


2015. nov. 7. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen azt hittem, hogy kész vagyok, kialakultam, ez vagyok én, tök jól el is voltam ezzel 20 éves koromig, aztán puff, jött egy hirtelen változás (szerintem pozitív, mások szerint nem biztos, nem is érdekel annyira), és nem állítom, hogy pár év múlva nem fogok-e megint fordulni egy hatalmasat. Úgyhogy nem igazán létezik végleges verzió, aki mer változtatni, az megteheti.
2015. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy változol. Bizonyos mértékig szerintem megmarad a zárkózottság, de pozitív élmények hatására jó irányba változol, velem is ez történt.
2015. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem alakul ki végleg, mindig változhat, és változni is fog. Persze egyre lassabban, de ez az adott élethelyzetek intenzitásától is függ.
2015. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!