Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsis 20 éves lánynak...

Friss jogsis 20 éves lánynak alfa romeo mitot vagy lancia ypsilont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Maximum 1.2 millió a keret. Mindenképpen benzines legyen és szép színe legyen, lehetőleg piros :)
máj. 2. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alfában inkább lesz piros, mint lanciában.
máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább rendes autót vegyél elsőnek, ráérsz felülni a szopórollerre később.
máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a 2 típus tetszik, cuki csajos autók :)
máj. 2. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgomnak van Mitoja, ráadásul piros, és az az autó egy vadállat, 1.4 turbó, és azt hiszem 150 lovas talán, mellette a féket meg lábujjheggyel kell kezelni, mert veszet jól fog. Így friss jogsisnak én nem merném ajánlani. 1.2misiért lehet, hogy nem is kapsz normálisan, ő is 2-ért vette tavaly, és azt mondja, hogy ezekből is kerülni kell a Multiair-eseket, mert kényes, és fél millás tétel ha lehal. Ezen felül nem szereti a 95-ös benzint, csak a drágább 98-ast
máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocsájtom, nem értek az autókhoz.

De ne csak a külső alapján dönts, főleg ne egy lutri használt autónál. Van-e keret, ha valami sz@rt fogsz ki, javítani? Van-e megbízható szerelő, aki nem b@sz át, nem kér el majdnem feleslegesen százezreket?

Persze ez nem szempont, ha van egy csomó felesleges pénzed. :)

Én is nézegettem (teljesen mindegy milyen márka volt, nem is emlékszem már rá): ez de szép, csajos stb, majd ilyen lesz. Aztán mire oda került a sor, összejöttem a férjemmel, aki valamelyest ért az autókhoz, ő javasolt több félét, azok közül választottam egy olyat, ami árban és állapotban is megfelelt, és még nagyjából tetszett is.

Szóval szerintem olyantól kérj tanácsot, aki nagyjából ért az autókhoz.

máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő szar, de a 2 hengeres 0.9 twin sparkot vagy mit kerlni kell az egy fostömlő. Valami rendes 4 hengeres szívó benzinest. Mondjuk Suzukit.
máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Suzuki nem tetszik.
máj. 2. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy jobb Opel Astra H/Corsa D-t, Mk2 Ford Focust vagy valami hasonló kaliberű VW konszernt. Csak hogy növeld az esélyeid egy jó autóra.
máj. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért meg lehet találni a csajos autót a tucat-Suzuki és az extrém ritka és pénztemető Alfa Romeo Mito között középúton...

Ford Fiesta, Honda Jazz, Nissan Micra, Opel Corsa... Ilyenekben gondolkozz, ezekhez jobban lehet alkatrészt találni, és kisebb a fenntartásuk.

máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már miért lenne megbízhatatlan ez a két kisautó?

Szívóbenzinessel eléggé egyszerű felépítésű ezért megbízható is.

De még az 1.4 turbo is ha nem csalják el az olajcserét.

máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!