Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki 900 ezer forintért árul...

Aki 900 ezer forintért árul egy 20 éves Suzuki Wagon R+ autót, mégis mire számít?

Figyelt kérdés

Aki nem hiszi, hogy árulnak ilyen autót 900 ezer forintért, keresse meg a használtautó hirdetéseket és le fog döbbenni! 900 ezer forintért 2. generációs Renault Cliot lehet kapni minden létező extrával a kínálat tetejéről!


300 ezer forintot ér egy Wagon R+, arra való hogy üssék-vágják aztán a bontóban végezze. Arra pont tökéletes.


Nem arról beszélek hogy 2024-ben rossz autó a Wagon R+. Már újkorában is az volt. Minden amit egy korabeli kisautótól elvárna az ember, azt nem volt képes teljesíteni. Pocsék törésteszt, pocsék futómű, nagy légellenállás, oldalszelet nem bírja, Maruti Suzukira hasonlóan igénytelen belső, kényelmetlen ülések, nulla komfort, alacsony felszereltségi szint.



jan. 28. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem tök mindegy más mit mennyiért árul?
jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hála istennek, hogy egy autó értékét nem te szabod meg.
jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hála istennek, hogy sose adják el az aranytojást tojó tyúkként kezelt autójukat az ilyenek. Azt hiszik, hogy valami Mercedest őrizgettek a garázsban 2 évtizedig és felfele megy az értéke.


De úgy látom nektek ez tetszik. Vegyétek meg őket. :)

jan. 28. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

> De úgy látom nektek ez tetszik.


Rosszul látod. Mi pont lesz@rjuk. Ha valaki megveszi, úgy kell neki, ha senki nem veszi meg, úgy kell az eladónak. Hol van jogod neked ebbe a folyamatba bárhol beleszólni?

jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 2006-os clióm van, 300-ért tettem fel hirdetni, ma már kaptam is rá 150-es ajánlatot. :D

Salgótarjánból...

Na ezek meg a másik véglet.

jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, mindhárom gyönyörű és nem véletlenül kerülnek ennyibe. Ilyen állapotban ezek nem csak tartják hanem növelik is az értéküket.


Most tegyünk melléjük egy Wagon R+ autót és rögtön értelmet nyer a kérdésem.

Például ezt [link]

jan. 28. 19:44
 8/10 A kérdező kommentje:

"Nekem egy 2006-os clióm van, 300-ért tettem fel hirdetni, ma már kaptam is rá 150-es ajánlatot. :D"

Elég olcsón árulod, van valami komolyabb baja?

jan. 28. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell neked mások dolgaival foglalkozni.
jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvből sem vennék WagonR-t, de meg kell hagyni látszólag jó állapotban van amit linkeltél, legalább annyira mint amiket az előző válaszoló linkelt és te is jó állapotúnak ítélted meg szóval ezeket figyelembe véve a kérdésed és felháborodásod "értelmetlen" bár ismétlem 920 ért nem venném meg sőt még 500 ért sem szóval részben egyet értek veled...
jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!