Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek Dodor...

Mi a véleményetek Dodor balesetéről?

Figyelt kérdés

jún. 20. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es, ha elolvastad amit írtam értőolvasással, akkor nem írtad volna ezt le.


Én azt írtam, hogy a mamlaszokkal van elsősorban baj, nem azokkal akik gyorsan mennek.


A példa amit te felhoztál, pont egy mamlaszt szemléltet, nem egy olyat, aki tud is menni.


Mellesleg jármű és jármű között is van különbség, motorral sajnos nagyobb a baleset esélye márcsak az autóhoz képesti instabilitása miatt, ettől függetlenül láss csodát, statisztikailag mégis az autósok termelnek arányosítva több halottat, mint a motorosok. Akkor hogy is van ez?


A korlátlan, B és C-s jogsikkal rendelkezem, még mielőtt megkapnám, hogy elfogult motoros vagyok.

jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11


1. Én értettem amit írtál, csak nevetséges. Mi az, hogy mamlasz és tud vezetni? Mindenki tud, amíg el nem esik. És mindenki el tud esni. Akkor mindenki mamlasz. Én nem egy mamlaszt hoztam fel. Én egy motorost hoztam fel. A tapasztalat nem javít, hanem pont, hogy ront a statisztikán, mert minél tapasztaltabb valaki, annál magabiztosabb, aztán csak idők kérdése, hogy mikor jön el a pillanat, amikor túl sokat gondol magáról.


2. Motorral egyáltalán nem nagyobb a baleset esélye. Aki értelmesen közlekedik, az soha sem fog balesetet szenvedni (legalábbis önhibájából) egyikkel sem. Úgy helyes lenne a kijelentés, hogy motorral könnyebb elesni, ez így igaz. De az, hogy nagyobb az esélye motorral, az nem. Az csak az adott személyen múlik, nem a jármű fajtáján.


3. Igen, az autósok több halált okoznak, mivel ők másfél tonnában ülnek, nem 150kg-on. Viszont akkor most én is megszólom a te értőolvasási képességeidet, mert ha elolvasod mégegyszer, amit írtam, akkor számodra is világossá válik, hogy egyszer sem írtam olyat, hogy kizárólag a motorosokról beszélek. Nem azt írtam, hogy a motorosok megérdemlik, hanem azt, hogy az ilyen (felelőtlen kretén) szarháziak megérdemlik. Azt meg jól tudjuk, hogy autós is lehet ugyanolyan szarházi, ezt már az előbb én magam is leírtam, miszerint a baleset nem a járművön múlik, hanem a személyen. Aki kretén, az autóban és motoron egyaránt kretén és járműtől függetlenül ugyanúgy megérdemli. Szóval ne gyere nekem itt a "bezzeg az autósok" szöveggel.

jún. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12.


Mind a három pontban jogos amit írtál, igazad van.


11-es voltam.

jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Amíg az autós motorossal valő ütközések 75%-ban (statisztikai adat) az autós a hibas addig igenis rosszmájúság plusz tudatlanság is.
júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!