Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet ilyen kulcsot csináltatni?

Sonemeery kérdése:

Lehet ilyen kulcsot csináltatni?

Figyelt kérdés
Elveszett az autóm kulcsa, a pótkulcsot használom, de nagyon kényelmetlen. Ez alapjál lehet "villantósat" csináltatni?

#autó #kulcs #pótkulcs #kocsi #kulcs készítés
jún. 14. 11:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Biztosan. De egy pontos típusleíràssal konkrétabb választ is tudnànk adni.
jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Renult Thalia 1200-as kocsihoz kéne.
jún. 14. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Villantós kulcs? Az meg mégis milyen?
jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én itt csináltattam Toyotához 2 éve: Privát
jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt szépen megfogalmaztam... Szóval távirányítós kulcsra gondoltam.
jún. 14. 12:13
 6/9 Mad Max2 ***** válasza:
49%

Lehet



nem lesz olcsó az tuti



Nekem mikor kipurcant a kulcsba épített távírányító és 50 ezerért kaptam volna hozzá cseredarabot, ugy döntöttem hogy na akkor mostantól kulcsal nyitogatom az ajtót, az 50 ezret meg másra költöm:)

jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, akkor azt hiszem én is maradok a nyitogatósnál.
jún. 14. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha tudsz szerezni egy ugyanolyan elektronikát a kulcsodhoz ami passzol bele lehet akár bontottat, akár utángyártottat azt feltudják tanítani az autódra és akkor se zárat se semmit nem kell cserélni, vezérlőt sem. Persze ezt vagy szakszerviz tudja megoldani vagy egy olyan cég ahol kimondottan ezzel foglalkoznak, sima mezei autószervizek nem igazán. Facebookon biztos van márka csoport, ott érdemes még kérdezősködni erről, mert simán kaphatsz hasznos tanácsokat, vagy ha mázlid van lesz ott olyan emberke aki megoldja neked akár.


Pár éve én is ilyen csoportban találtam valakit aki nekem megoldotta azt hogy ne 2 kulcsos legyen az autóm, mert a gyújtáskapcsolóm zárja tönkrement, vettem bele másikat, így más kulcsom lett arra hogy betudjam indítani az autót, ami szép és jó, csak engem zavart hogy az eredeti kulcsot is magammal kellett cipelnem azért hogy a távirányítós részt tudjam használni vagy ha mégis csak a gyári kulccsal kellene nyitni az ajtót akkor meglegyen. Akkor kezdtem el a csoportba kérdezősködni hogy ki mit tud ajánlani, mit tegyek, és volt egy srác aki mondta nekem hogy a gyújtáskapcsoló zárat átlamellázza nekem az eredeti kulcsra, és ha megvan a régi ami szét ment akkor abból átpakolja oda, ha nincs már meg akkor is megtudja oldani csak körülményesebb és időigényesebb lesz, meg mondta hogy akkor kell rendelnem készletet, de ha kell segít benne. Aztán végül megoldotta 30 perc alatt. De egyébként ugyan az a srác ismerősömnek például a távirányítót csinálta meg, mert valami utángyártott vacakkal működöt a gyári helyett de megvolt a gyári is, csak nem működött valamiért. Akkor használtan vetetett vele egy működő elektronikát a kulcshoz és azt feltanította az autó gyári elektronikájával és már azzal is jó lett.

jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vetted a fáradságot hogy elolvastad a ma :12:08-kor küldött üzenetemet? Ha nem, tőlem pajszerrel is nyithatod a kocsidat :)
jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!