Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan autóhoz, amihez alapból...

Olyan autóhoz, amihez alapból csak kulcsot kaptam lehetséges csináltatni valahogy központi zár távirányítót?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés..de esetleg lehet? Vagy ez hogy működik? (2003 Fiat Punto)

2018. okt. 14. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lennie kell benne központi zárnak, csak a kulcod lehet elfelejtette, vagy nem tudja.
2018. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legtöbb 90-es évek végén gyártott autóknál már eleve a kulcs házba építik be a távirányítót. De ha nincs benne távirányító attól még lehetséges hogy az autó központi záras ami kulcs nyitással nyitja a többi zárat és zárja persze. De egyébként megnézetheted egy villamossági szerelővel hogy tényleg van-e benne központi zár, lehet csak újra kell programozni.
2018. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2003.as hyundai

Kulccsal az összes ajtót nyitotta,vettem hozzá távirányítós központizár vezérlő szettet (kb 20000ft volt,mert még se a kínálat aljáról) bekötötték és már távirányítóval nyitottam és zártam.

2018. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6-8ezer Ft egy központi zár vezérlő 2 távirányítóval, szereltess be.
2018. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!