Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes első motorként egy...

Érdemes első motorként egy Choppert venni?

Figyelt kérdés
Le akarom tenni majd a motoros jogsit, és minden vágyam egy chopper, én nem tudom hogy érdemes-e azzal kezdeni.

jún. 10. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

semmilyen motort nem érdemes venni

nem is azért vesszük

jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
He? Mér nem érdemes venni?
jún. 10. 20:54
 3/20 anonim ***** válasza:

Na vajon "mér"?

Drága megvenni, még drágább fenntartani, az év jelentős részében nem tudod használni eső, hó, hideg miatt, szállítani alig tudsz rajta valamit, ráadásul jóval veszélyesebb is, mint bármilyen autó. Hol és kinek éri ez meg szerinted...?

jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Olyan motort vegyél, amit szeretnél. Ha chopper a vágyad, vegyél choppert.
jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#3 Kérdés, neked mi a drága, fenntartani sokkal olcsóbb, mint egy autót, én pl. nőtlen vagyok, tökre megelégszem azzal, hogy télen BKV, nyáron motor, és egy kis eső sosem zavar motoron sem, mert járok vezetéstechnikai tréningekre. Ami szintén drága, de mellesleg önmagában egy hobbi, meg motorosokkal ismerkedés, tehát nem ablakon kidobott pénz az, hogy elmegyek egy-két napra motorozni. :) Azt meg elég hamar megszokja az ember, hogy ha csak a sarki dohányboltig megy, akkor is tetőtől talpig beöltözik. Tudom, autósként fotelből rengeteg az ellenérv, de amikor ebben benne vagy, akkor rájössz, hogy azért annyira nem nagy szenvedés a motorozás.
jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#5: Én nem tudom ezt a kommentet máshova szántad-e vagy mi történt, de a kérdéshez nem sok köze van.
jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ide írtad ezt a nettó hülyeséget? "Drága megvenni, még drágább fenntartani, az év jelentős részében nem tudod használni eső, hó, hideg miatt, szállítani alig tudsz rajta valamit, ráadásul jóval veszélyesebb is, mint bármilyen autó."
jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez válasz a kérdésre. Nem neked szólt.
jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Mondjuk a kérdésre nem válaszoltál, mert nem choppert hasonlítottál össze naked vagy túraenduró, vagy túrasport vagy akármilyen motorral, csak idehánytad, hogy szerinted hülye, aki motorozásra adja a fejét. Veled is csak többen vagyunk.
jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem is összehasonlítás volt a kérdés, hanem az érdemlegesség. Az meg objektíven, egyértelműen nemleges.
jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!