Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Ausztriából autót...

Megéri Ausztriából autót behozni? Így a forgalomba helyezést is megúszhatom?

Figyelt kérdés
Testvérem ott dolgozik, és arra gondoltam, hogy ő kinézne és megvenne egyet, én pedig kimennék vonattal és hazahoznám. Röviden ennyi az ötletem. Szerintem ami itthon 2 millió forint, jó állapotú és hosszú ideig nem lesz vele baj, azt Ausztriában a feléből is meglehet venni. Vagy ez nem így van?
jún. 8. 07:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10.: Nem baj, én sem :D


Hihetetlen, hogy ilyen drága lett még egy szar dacia is (bocs tothp). Én még abban a korszakban vagyok leragadva, amikor még 1.99kk forintért kaptál egy új dacia-t. Mikor is volt az? 4-5 éve?

jún. 8. 11:25
 12/13 tothp ***** válasza:
45%

Hát..

Az asszony Dustere 4 éve 4,5 millió volt szalonból.

Szerintem most 7 alatt nem áll meg. (nem a full fapad, mert ugyan azzal hírdetik, de az importőr be se hozza. Eleve egy magasabb felszereltséget ajánl.)

jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, az osztrák olyan hülye, meg a magyar is, hogy 2M autót 100 kmrel odébb majd 1M-ért megkapod...
jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!