Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha úgy viszem küszöbcserére a...

Ha úgy viszem küszöbcserére a kocsimat (e39 touring) hogy felvan készítve lakatosmunkákra akkor olcsóbban megúszhatom?

Figyelt kérdés
Előkészítés:ajtókárpitok,szőnyegek kiszedese,hatso ulessor kiszedese,tank kiszedese, es egyebb aprosagok
2017. szept. 21. 15:10
 1/6 crudy ***** válasza:
47%
Peeersze. Ezzel sokat segitesz a lakatosnak. Meg az is segitseg neki h a problemas helyeket (mar ha van a kuszobon kivul) felcsiszolod femig.
2017. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam olyan kcsög lakatos van, hogy már azon gondolkodtam, én levágom a régi küszöböt, és patentfogóval felfogatom az újat, úgy megyek oda.

Egyszerűen nem akarja elvállalni, pedig az az eredeti szakmája.

Rájött, hogy olajat cserélgetni bögyös macáknak jobb meló.

2017. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Apumeknal videken 1 szerelo van! Mindennel foglalkozik ami max 1-2 ora alatt megvan...az folott semmit nemcsinal mert sok a munka vele...
2017. szept. 22. 08:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt nallunk pesten meg 300.000-es ajanlatot kaptam a 2 kuszobre
2017. szept. 22. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd aztán kiderül, hogy rohad az máshol is...ilyenek ezek az E39-ek. Sajnos.
2017. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ki kell cserélni a kocsi fő tartóelemeit. szerinted ez pár órás meló, ha rendesen meg van csinálva? feketén 25e/nap/fő egy építőipari szaki ára. az autószerelő sem olcsóbb....
2017. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!