Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Ausztriából autót...

Megéri Ausztriából autót behozni? Így a forgalomba helyezést is megúszhatom?

Figyelt kérdés
Testvérem ott dolgozik, és arra gondoltam, hogy ő kinézne és megvenne egyet, én pedig kimennék vonattal és hazahoznám. Röviden ennyi az ötletem. Szerintem ami itthon 2 millió forint, jó állapotú és hosszú ideig nem lesz vele baj, azt Ausztriában a feléből is meglehet venni. Vagy ez nem így van?
jún. 8. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
LoL :D :D :D
jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1.: Bővebben?

Régen nagyon pörgött ez a biznisz, azt tudom. A nepperek nyilván nem véletlenül kaptak rá erre. Már nincsen akkora árbeli különbség?

jún. 8. 07:55
 3/13 dirtboy ***** válasza:
Ha találsz is konkrétan jó autót akkor megérheti de érdemes azért össze hasonlítani a magyar piaccal. Ma az euro 391ft és sokat drágultak is a használtautók,igaz oda haza is. Plusz kalkuláld bele az ideiglenes rendszámot is amivel haza viszed majd.
jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriából nem biztos, hogy érdemes, és gyanítom, hogy a Becsületes nepper roadmovie videói se véletlenül készülnek csak németeknél. Valószínű, ok a az osztrákok brutál téli sózása áll, hogy nem akar korróziós autókat behozni.
jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tothp ***** válasza:
6 éves osztrák piacos Daciat vettem. Egy darab rozsda nem volt rajta.
jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5.: Mennyibe került?
jún. 8. 09:44
 7/13 tothp ***** válasza:
1.5 Dizel 2016. 9000Euro körül. Az osztrák időszakos vizsga előtt 2 dolgom volt vele. A gyári gumikat lecserélni(semmi bajuk nem volt, csak az évjárat), és lemosni. Mondjuk, ha tudtam volna, hogy mikor esedékes a vezérléscsere, még egy ezrest simán lealkudhattam volna belőle.
jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7.: Nem rossz ár, 2017-ben vetted?
jún. 8. 10:52
 9/13 krwkco ***** válasza:

"Nem rossz ár, 2017-ben vetted?"

2016+6=2012

jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 krwkco ***** válasza:
51%

Már számolni sem tudok. :-(

2016+6=2022

jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!