Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legtakarékosabb...

Melyik a legtakarékosabb családi autó?

Figyelt kérdés
Nekünk Peugeot 307 Hdi Break van. Ez kb. 5 litert nyel, de csak hosszú utakon használjuk.
2009. jan. 5. 21:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia!Nekünk Renault Clio 1,5 dci-nk van, igaz ez nem családi autó, bár család vagyunk(eddig minden befért amit vinni akartunk...), nagyon jó a fogyasztása, télen 4,7-tel, nyáron 4,5-tel elfurikázunk vele, de mi nagyon sokat megyünk, márciusban lesz 3 éves de már most 80.000 km van benne...
2009. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
43%

AKKOR ÉN IS HAD DICSEKEDJEK MÁR NEKEM MEG VOT EGY OPEL KADET 1.5TDI 1988 AS IGEN AZ MÁR HUSZ ÉVES

DE FOGYASZTOT NÉHA 3.8 LITERT IS 100 KILOMÉTER SEBESÉGGEL MEGPAKOLVA

AKKOR HOL VAN A TEKNIKAI FEJLÖDÉS

ja és isuzu motoros

de érdeklödjetek utána

2009. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A technikai fejlődés ott van, hogy most már a billentyűzeten külön LED jelzi, ha a Caps Lock benyomva maradt. Egyébként a dízel Kadett E-k tényleg jók voltak, az alacsony fogyasztás mellett az élettartamuk is kellően hosszú volt, találkoztam olyannal, ami az első 150 ezer kilométerét megbontás nélkül tudta le. Nekünk a Trabant tudott 4 liter közeli, néha az alatti fogyasztást - igaz, nem akkor, mikor 100-at ment, de két felnőtt, két gyerek és jelentős mennyiségű csomag abban is elfért.
2009. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy 1996-os Audi A6 2.5TDI van ami kényelmes, nagy, megbízható, bivalyerős és ennek ellenére is csak 6,3 literes fogyasztása van, amit alátámaszt az is, hogy egy teli tankkal (80l) 1300km-t tettem meg. Ebben az autóban már 396 ezer km van, de még így is újszerű állapotú. Szerintem egy ilyen autó minden család kedvence.
2009. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A technikai fejlődés ott is van, hogy a kadett fele annyi lóerős bazzeg. A trabant meg ne menjen má el 4 liter alatt, ne kamuzzá
2009. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A trabant azért fogyaszt annyit mert toltákis te. :D
2009. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IfdPqrDJJC4


http://www.youtube.com/watch?v=d4DZby5JlN0&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=F7gJbgVeoyI&feature=related



ha tudsz angolul, akkor ajánlom figyelmedbe

egy videó, 3 darabja


a dízel jaguar xj a világ legtakarékosabb családi autója:)

2010. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

BMW 530d Touring

Hosszú úton 6 liter körül eszik, de brutálisan megy :D

230 vagy mennyi lóerő..:D

Nagyon kényelmes és biztonságos

2010. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy traktort az nem fogyaszt sokat és elfértek benne :))
2010. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Trabant Kombink van, meg egy Lada 1300-as azzal járok dolgozni a bankban, nem kellett hozzányúlni 150000Km-ig, markolóval bezúztam mind a 2-őt, most egy markoló a család kedvence, elül pad van a lapát helyett hátul meg a trabant csomagtartó része ! nagyon bevállt, kicsit sokat eszik, bár a csomagtartót oda emelem, ahol ki kell pakolni, meg a család azért a völgyhídon lásson le ha azt én akarom vazze! azé meek veszem az autópályamatricát, mert az én markolóm ott akar menni, nehogy má fizetem az adót vazze, és a kicsikémet fel se vihetem autópályára, meg a 30-as matricát átírtam 130-ra, így élem az életem, meg mostmár gazdag vagyok, mert a kicsikém a kedvemért kiszedte a széfet a bankból vazze, dolgoznom se kell járni, most majd veszek 1 7es bmw-t full extfrával hibrid mindennel aztán az én kicsikém a kicsi fiacskámé lesz!
2010. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!