Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autóbérlés külföldi...

Megbízható autóbérlés külföldi utazásra?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani Budapesten autóbérlési lehetőséget, amivel külföldre lehet utazni és nincs óriási felár a külföldi út miatt?

máj. 31. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel az autókölcsönzővel?

[link]

máj. 31. 10:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kölcsönzőnek, hanem az autónak is megbízhatónak kell lennie, tehát nem mindegy abból sem, hogy mit választasz.
máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szívből ajánlom a Lurdy házban található United Rent a Car Hungary-t. 2022-ben béreltem tőlük a legolcsóbb, külföldre vihető autót, igaz nem azt kaptam, hanem egy kis Toyotát. Boszniába mentem vele, minden rendben volt.

Nagyon kedvesek és segítőkészek, azonnal válaszolnak az emailre, az autó felvételénél és leadásánal is jófejek nagyon, fiatalok dolgoznak ott, lazán ment minden.

Nem nagyon szigorúak a kaucióval, egy kőfelverődésért még ugyanúgy visszajár, apróságokat nem néznek.

máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Europcartól béreltem már kétszer is, több ezer kilométeres útra. Egyszer egy Passat TDI kombit, másodszor egy Golf TDI kombit.

A Passatban konkrétan 110km volt amikor megkaptam, vatta új állapot volt, emiatt kicsit fostam is hogy ha kicsit megkarcolódik kavicstól vagy bármitől, az majd baj lesz. Nem lett, pedig valóban kaptam kavicsot a lökhárítóra (német autobahnon 200 felett azért jót ütnek).


Korrektek. Persze nem olcsók.

máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!