Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekimentem az előttem álló...

Nekimentem az előttem álló 2016-os honda crv-nek lökhárítója rapet karcolódott b0 lába vagyok eddig 17000 volt a biztosításom negyedik évre mire számíthatok mennyi lesz?

Figyelt kérdés
máj. 29. 16:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a helyesírás èrt de tiszta hideg vagyok még sosem volt ilyen...
máj. 29. 16:17
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudjuk? Nem vagyunk biztosítók, főleg nem a tiéd. Majd osztanak, szoroznak, aztán kiderül.
máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Sok.
máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A0-ban hogy lehet 17.000 ft? Eléggé gyanúsan olcsó. Vagy negyedévente ennyi és vidéken laksz?
máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem meg 7950 ft negyedevre.



Ez barkivel elofordulhat.


Emiatt nem erdemes idegeskedni.


Ha nagyon megemelne a biztosito a dijat, akkor majd keresel masik uzembentartot.

máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

A kárösszeg nincs hatással a díjemelésre. Ha 159 forintot fizetnek ki, vagy 21 milliót, a besorolásod kettővel esik vissza. Hogy ez a te biztosítódnál számszerűen mennyit jelent, mi nem tudhatjuk. De a cég nevének ismeretében sem sokat.

Korábban volt egy károkozások. Hatszorosára (!) nőtt volna a díjam. Átmentem egy másikhoz, és ez előző 80%-ára csökkent.

Az első a legdrágább, az utóbbi a második legolcsóbb volt a piacon.

máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol most kötötted, tudsz kalkulálni megint egy díjat, csak M2, és korábbi károkozás megadásával.
máj. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!