Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xenon lámpánál okozhat ez...

Xenon lámpánál okozhat ez problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Xenon lámpánál okozhatja az izzó vibrálását,random 1-1 másodpercre való kialvását az ha a gyári 12v helyett 85v izzó van benne?



máj. 8. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyári rendszerben van 12V-os xenon trafó? Én még ilyet nem láttam, csak utólagos tákolmányoknál. Ez persze nem zárja ki, hogy valóban van. Szerintem ez esetben az is csoda, hogy egyáltalán begyújt. Simán el tudom képzelni, hogy ez okozhat ilyen hibát. Vegyél belevalót!
máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező valamit félreérthetett ezekkel a különböző feszültségekkel kapcsolatban. Az izzó típusát nézd, ha egyezik, akkor belevaló. (D1S, D2S, stb)
máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

d2s való bele.Ha rakok bele új izzókat kb 1 hét után elkezdenek villogni egyre többször kihagynak.

Ha jól tippelek csak trafó lehet akkor a ludas?

máj. 8. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen márkajú izzó? Mindkét oldali csinálja?
máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen de sosem egyszerre.Van hogy egyik megy másik villog,valamikor meg egyik megy másik egyáltalán nem.

Osram márkájúra lettek cserélve.De raktam ma bele Exod márkájút hátha Osram nem tetszik neki.(olvastam hogy régi trafók szoktak ilyet csinálni)Ez kiderül napokban hogy jó e.

2006 Mazda 6 az alany.

máj. 8. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Kontakt hiba.

Egy ilyen oreg autonal.


Trafo hiba eseten 90%, hogy nem is vilagitana.

máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!