Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 Xenon izzó probléma,...

Audi A6 Xenon izzó probléma, mi lehet?

Figyelt kérdés

1999-es évjáratú Audi A6 quattro kocsimban Xenon izzók vannak. A jobb első oldalon lévő egyik izzó megadta magát, vettem bele teljesen ugyan olyat, és ki is cseréltem, de nem működik. Az izzó maga biztosan jó.

Mit ajánlanátok, mit nézzek még meg?

Nem vagyok nagy szaki a kocsikhoz, de az alap dolgokat szívesen csinálom én.

Esetlegesen a foglalatot valahogyan lehet ellenőrizni, hogy az lehet e a ludas?

Ilyen van a kocsimban:

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. nov. 22. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem az izzó adta meg magát, hanem a trafó. Cseréld ki a két oldal izzóját, és kiderül, melyik a ludas.
2014. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, abban biztos voltam,hogy nem az izzó a ludas.

Időközben annyit vettem észre, hogy mikor felkapcsolom a lámpát a kocsiban, akkor egy pillanatra felvillan , majd ismét elalszik. Ezt csináltam 1-2 alkalommal, de mindig csak egy pillanatra villant fel.

Ez mit jelenthet?

2014. nov. 23. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahol nem korrekt az érintkezés.
2014. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az csak a gyújtószikra, viszont az ív megtartására már nem tud elég áramerősséget adni a trafó. Tuti a trafó a hibás (nekem nem gyári van, csak kínai, de ugyanígy viselkedett, mikor elfáradt a trafó).
2014. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!