Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek első...

Milyen motort vegyek első motornak?

Figyelt kérdés

Üdv! Mostanában lesz meg a jogosítványom (A Korlátozott)

és nem nagyon értek a motorokhoz még. Az lenne a kérdésem, hogy milyen motort lenne érdemes venni első motornak? Elsődlegesen városon belül vagy rövidebb utakra használnám, de olyan motort szeretnék ami nem ijed meg attól, hogyha 100 kilóméternél többet akarok vele menni egyhuzamban. Elsődlegesen 250-es motorokban gondolkozom ami használt, mert olyan 2-300 ezer forintom lenne rá. Szóval milyen motort ajánlanátok? (Férfi 181 centi 90 kiló). Ja igen és a "naked" típusúakat preferálom :)


2010. okt. 27. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi VTR, CB, Bandit? Nemtom az árakat... Mindenképp 4 üteműt lenne célszerű venned. Kezdésnek egy 250-es 2t megesz. Igazából bármilyen japán naked gép fasza, ha nem egy szétgyilkolt ipari hulladékot fogsz ki...
2010. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kawasaki ninja zx250 r 300 ért már lehet venni
2010. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"kawasaki ninja zx250 r 300 ért már lehet venni"

Mint írtam inkább naked típusú motorokat nézegetem :)


Az első hozzászólóval kapcsolatban, nem igazán értem a rövidítéseket amiket írt az elején :) Valaki ezzel kapcsolatban is kisegítene?

2010. okt. 28. 00:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Romet
2010. okt. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
B-king
2010. okt. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honda VTR, Honda CB, Suzuki GSF Bandit-ra gondoltam... :)
2010. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ETZ 250


150ből már szép állapotút vehetsz. Alkatrész szarásig, igénytelen hosszabb túrákat is bírja 90-100-as kényelmes utazóval.

2010. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!