Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra f kombi vagy passat...

Astra f kombi vagy passat kombi? Csak dízel.500-600 körül?

Figyelt kérdés

a passat annyiban lenn jobb, hogy majd 100literes tankja van, de nem tudom melyik a megbízhatóbb.

melyikre kell kevesebbet költeni? mennyit fogyasztanak? fenntartás?


2010. okt. 25. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Opel vs vw? Szerintem nem kérdés, hogy vw.
2010. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik Passatnak van 100 literes tankja. Nagy átlag 70literes. De am Passat igen. Inkább egy jobb malac(b3), mint egy lepusztított rácsos(b4) ennyiért.
2010. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Am a melyikre kell kevesebbet költeni az sztem felesleges kérdés, m ez leginkább az autó előélettől függ.

Az Astra egy kicsit kevesebbet eszik

Fentartás? Attól függ melyik motorral veszed majd leginkább a passatot. M ugye jön a le szerinti biztosítás, akkor a passatra mindenképp több lesz. Esetleg akkor jön ki eyenlőre ha az isuzu td astrat nézzük 82 le és az 1.6 tdi malac passatot 82 le m akkor ugyanannyira fog kijönni

2010. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

VW ről még csakis és kizárólag rosszat hallottam, megbízhatóság terén legalábbis, amikor épp összevan rakva akkor egy jó autó.

Opelek egy kategóriával jobbak szerény véleményem szerint.

Dízelhez pedig lehet ragaszkodni, csak nem érdemes, amennyivel kevesebbet eszik, annyival többször rossz, de minimum karbantartás igényesebb, pénzügyileg ugyanott leszel.

2010. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bla-bla-bla...
2010. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!