Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót fenntartani minimum...

Autót fenntartani minimum mennyi utazás esetén érdemes?

Figyelt kérdés
És mi az a havi távolság ami alatt igazából inkább ráfizetés.

febr. 26. 10:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%
Aki nem akar sokat költeni kocsira az vegyen ezres swiftet ha még talál. Olyan volt az első kocsim, fillérekből fenntartható és amikor összetörtem se sajnáltam.
febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Rossz kérdés. Tessék már megérteni, hogy attól függ, hogy mennyire urbánus környezetben mozogsz, milyen lehetőségeid vannak az autó helyett Megjegyezném, hogy a budapestieknél nagyságrendekkel rosszabb helyzetben van az ország legalább 60%-a, de lehet, hogy több. Még azok a jószándékú és jómódú relative fiatalok sem tudják autó nélkül megoldani az életüket akik az agglomerizációba költöztek. Hát akkor egy 20-30 ezres vidéki kisváros, falvakról nem is beszélve, ahol van reggel egy busz, meg este, autóra meg nincs pénz, mert vagy öreg, vagy szegény, vagy mindkettő. De vidéken még azzal sem tud spórolni, hogy online rendel, mert míg Bp-en viszonylag színvonalas választékból tud rendelni, vidéken még néhány megyeszékhelyen is az a lehetőség, hogy egy közepes hamburgerező és egy gyengécske pizzeria közül tud választani, ha van aki kihozza. Taxisból van 3, de uber nincs.

Ilyen esetekben akkor is fenn kell tartani egy autót, ha nem jön ki a matek. Én nem fogom a két gyereket decemberben biciklivel talicskázni két egymástól távol eső intezménybe, hogy aztán még fél óra kerekezés után érjek be a megyeszékhelyen lévő munkahelyemre.

Ha megéri, ha nem, én nem fogok visszamenni a barlangba husánggal vadászni. Lehet hogy aki metró mellett lakik, annak ez reális dilemma, az ország jelentős többségének viszont nem

febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%
agglomerációba
febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
40%
Megéri nem éri? Neked mennyit ér a kényelem? Vasárnap délután busszal vagy kocsival akarsz kimenni az Auchanba?
febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!