Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa Swing 1.4i 17 éves...

Opel Corsa Swing 1.4i 17 éves benzines autó 200ezer ft. Hengerfej tomités cserére szorul. Megvegyem vagy keressek mást? 1év műszaki van rajta.

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress mást, mert ha csak annyi baja lenne, akkor nekiállt volna már a tulaj és megcsinálta volna, majd hibamentes autóként árulná.

Jelen esetben, hengerfejtömítés csere= komplett hengerfejcsere.

2010. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs értelme olyan autót venni ami egyből javításra szorul. Nagy a választék, inkább olyat kell nézni ami nem igényel javítást.
2010. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd meg!Nekem is corsám van,250.000 Ft-ért vettem 11 évesen és hibátlanul.Nem ismerőstől,hanem a használtauto.hu oldalon.Szerintem nézzél ott körül.Általában lehet alkudni az ottani árakból.Az én corsámat is 350.000 Ft-ért árulták,de pofátlanul lealkudtam.Még egy fontos dolog a corsákkal kapcsolatban.Csak az 1.2 16V és a 1.0 12 V szabad megvenni.Az általad leírt 1.4 8V corsa,lomha,korszerűtlen,sokat fogyaszt.
2011. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!